Більшість вищих та фахових передвищих навчальних закладів області перейшли на дистанційне навчання

В області на дистанційну форму навчання перейшли 4 вищі навчальні заклади, 18 закладів фахової передвищої освіти та 15 закладів професійно-технічної освіти. 

Про це під час брифінгу щодо епідситуації в Черкаській області повідомила заступниця начальниці управління освіти і науки Черкаської ОДА Оксана Сімушіна.

За її словами, на сьогодні із 19 закладів професійно-технічної освіти Черкащини перейшли на дистанційну форму навчання 15. Ще 4 заклади, серед яких Черкаське вище професійне училище будівельних технологій та Уманський аграрний ліцей, частково перебувають на дистанційному навчанні.

Із 22 існуючих закладів фахової передвищої освіти повністю на дистанційному навчанні перебуває 18. Серед них – і Черкаська медична академія. Частково організоване дистанційне навчання у 3 закладах.

– Продовжує навчання у звичному режимі Уманський медичний коледж, – зазначила Оксана Сімушіна.

Водночас не змінилася ситуація у вишах. Як і минулого тижня, із 7 закладів вищої освіти Черкащини запровадили дистанційну форму 4. Зокрема, організували дистанційне навчання ЧДТУ, ЧНУ імені Богдана Хмельницького, Уманський національний університет садівництва та УДПУ імені Павла Тичини.

Нагадаємо, на сьогодні у 218 закладів освіти Черкаської області зареєстровані випадки коронавірусу. На канікули сьогодні пішли учні 76 шкіл області.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.