Близько 50 медиків попередньо погодилися працювати у госпіталі для пацієнтів із COVID-19

У Черкасах триває облаштування тимчасового стаціонару для хворих на коронавірус пацієнтів на базі другого пологового будинку. На сьогодні попередню згоду працювати в ньому дало близько 50 медпрацівників. 

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

За словами заступника директора департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Надії Гетьман, нині на першому поверсі ще продовжують ремонтувати електричну мережу, натомість на четвертому – ці роботи вже завершили та взялися за відновлення кисневих точок.

– Зараз, серед іншого, ми опитуємо медичних працівників стосовно їхнього залучення до роботи в цьому “ковідному” центрі, – говорить Надія Гетьман. – Попередню згоду нині дали близько 50 працівників. Частина з них – ті, хто раніше працював у пологовому будинку.

За її словами, як тільки завершать ремонт кисневих точок на 4 поверсі – його розпочнуть укомплектовувати меблями. Для медичного персоналу, який працюватиме в госпіталі для хворих на коронавірус, облаштовують “чисту” зону.

Паралельно із ремонтними роботами тут триває й підготовка до забезпечення стаціонару лікарськими препаратами, засобами індивідуального захисту та антисептиками.

Нагадаємо, у Черкасах на базі другого пологового будинку хочуть відкрити тимчасовий інфекційний стаціонар  для пацієнтів, хворих на коронавірус. Відповідне рішення 30 жовтня ухвалила місцева комісія з ТЕБ та НС. Лікарів пологового міська влада тимчасово планує перевести працювати до філії №1 або залучити до роботи в стаціонарі. Натомість колектив таке рішення вважає кроком до закриття закладу.

2 листопада під час ранкових зборів представники колективу пологового заявили, що більше не довіряють своєму головному лікареві, оскільки думають, що він незацікавлений у збереженні закладу.

Вже 3 листопада зупинилася госпіталізація до другого пологового будинку пацієнток акушерсько-гінекологічного профілю.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *