Зоомагазин Леопольд

Черкасці проти перенесення зупинки. У мерії пояснили рішення

карта перехрестя й куди переносять зупинку

Зупинку громадського транспорту по вулиці Степана Бандери перенесли на територію скверу, на частину бульвару Шевченка 2-18. Містяни незадоволені таким рішенням.

Про це в коментарі “18000” розповіла місцева жителька Наталія Земзюліна.

– Зупинка буде в 30-ти метрах від перехрестя, де вантажівки повертають на вулицю Степана Бандери. Там і так постійно затори, а буде ще й зупинка. Це аварія на аварії, – зазначила Наталія Земзюліна.

місце нової зупинки

Речник патрульної поліції в Черкаській області Олексій Драгун у коментарі “18000” пояснив, що перенесення зупинки пов’язане з облаштуванням заїзної кишені для транспортних засобів на розі вулиць бульвару Шевченка та Степана Бандери. Це має убезпечити посадку й висадку пасажирів громадського транспорту.

Водночас пані Наталія додала, що до зупинки громадського транспорту немає як під’їхати чи підійти, бо вона розташована у сквері. Жінка вважає, що зупинку встановили в несанкціонованому місці.

Містяни зверталися з колективним зверненням, яке підписало більше 10-ти осіб, до Черкаської міської ради.

колективне звернення до ЧМР

Директор департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології Сергій Отрешко відвів їм, що перенесення зупинки відбувається відповідно до державних стандартів і погоджено з управлінням патрульної поліції. Після завершення робіт обіцяють відновити зруйнований тротуар та облаштувати благоустрій території.

відповідь Сергія Отрешка

–  Приблизно наступного тижня (з 17 червня, – ред.) зупинку перенесуть остаточно, як тільки зроблять підхід до неї від перехрестя та посадковий майданчик. Підстав для скасування рішення я не бачу. Нове місце розташування з будь-якого погляду краще за попереднє, – зазначив у коментарі “18000” Сергій Отрешко.

Місцева жителька Наталія Земзюліна вважає, що це “проста відписка”.

– Тут немає рішення міської ради та покликання на план розвитку міста. Це домовленість із забудовником. Зупинка йому заважала, тому вони її перенесли, – розповіла Наталія Земзюліна.

Нагадаємо, що у Черкасах тролейбуси змінюють маршрут через відключення світла.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
11 Коментарів
 1. Во 1 это улица Можайского
  Во 2 что значит она мешала забудовнику? Та эго никто спрашивать не будет мешает ему или она там должна быть где была!

 2. 58 років тому був започаткований тролейбусний рух у місті. Вулиця Можайського мабуть була кінцева зупинка для тролейбусів. Там зроблений розворот і відразу зупинка – супер поєднання. Сьогодні чи вчора приходить грошовитий дядя Ваня в мерію, мастить кого треба і зупинка переноситься. Про громадян ніхто не думає, тролейбусників кидають. Мабуть час саме приймати рішення про зміну виконавчого комітету міської ради?

  1. Давно пора приймати правильне рішення, але чомусь зась …

   1. Не розумію як будуть курсувати 70, та 7, маршрути тролейбусів????хай суперзабудовник роз’яснить!!!

 3. Містяни не мають ні довіри, ні надії на чиновників, Це що питання ЗМІ, а де виконавчий комітет з планом забудови міста, де транспортна поліція, прокуратура…знову міські схеми!
  Міська влада багато робить для розвитку міста але ось такі випадки, відкритого нехтування потреб громади демонструють зрощення влади з бізнесом не на основі права, а відкритої корупції!
  Ще про кінцеву тролейбусів забули, куди її тепер…вона перетворилася на а рудимент перед вікнами нової забудови!

 4. Тепер виникає питання, а як сісти в тролейбус який розвертався саме перед цією зупинкою? Тобто тепер сімка буде розвертатися і їхати до наступної зупинки порожньою чи її взагалі приберуть?

 5. В Черкасах е пан,який не заертае уваги на думки громади міста,навіщо він громаді,є варіанти

 6. Корумпована банда, що хотять – те і творять, а на проблеми простих людей на*рать…

 7. У місті править бондаренківщина та отрешківщина, а на решту думок їм насрать–пани у громадському транспорті не їздють…

 8. насрать на ваші сімки

  1. містянин, ти дебіл, чи дуже крутий зомбак???? Аргументуй будьласка

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *