
Черкащанин повідомив про замінування, бо його сухпайок з’їли миші
На Черкащині судили чоловіка, який повідомив про замінування, якого насправді не було.
Про це йдеться у вироку Соснівського районного суду, пише «18000».
У залі суду обвинувачений пояснив свої дії. За його словами, він просидів у військовій установі дві доби без їжі та води, а сухпайок з’їли миші. Черкащанин зазначив, що через це подзвонив і повідомив про замінування.
Чоловіка визнали винним за ч. 2 ст. 259 (свідомо неправдиве повідомлення про мінування) ККУ та призначили чотири роки ув’язнення. Згідно зі ст. 75, його звільнили від відбування покарання з іспитовим терміном на три роки. Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції.
Читайте також: Віднесло на матраці від берега: поблизу Черкас виявили чоловіка.
Розкажіть нам про актуальні новини Черкащини. Якщо ви або ваші знайомі творите сьогодення в області, надішліть інформацію про це в бот «18000»


