Зоомагазин Леопольд

Черкаська міськрада підтримала скасування містобудівних по Лісовій Просіці, де забудовник вирубав дерева

Депутати Черкаської міської ради підтримали рішення, яким передбачено скасування містобудівних умов та обмежень, виданих підприємству “Дніпробуд-центр” на будівництво по вулиці Лісова Просіка. За це проголосували 34 депутати.

Про це повідомляє “18000”.

Крім того, під час обговорення, за пропозицією міського голови Анатолія Бондаренка та Павла Карася, було внесено зміни до проєкту рішення, якими передбачено розірвання договору оренди на цю ділянку, що був підписаний у 2007 році. Відповідне доручення надане департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради. Підставою для цього має бути невиконання умов договору оренди з боку забудовника-орендаря. 

Водночас у депутатів були застереження щодо юридичної грамотності рішення. Їх заспокоїв очільник профільного департаменту архітектури та містобудування Артур Савін. 

– Ми здійснимо всі дії, спираючись на всі ті обставини, які ми знаємо, – зазначив Артур Савін. – Звичайно, суди інколи ухвалюють не сильно зрозумілі правові позиції. У цій ситуації, я все-таки думаю, що суд підтримає сторону громади. З боку громади будуть вжиті всі заходи.

Дещо інша думка була у очільниці юридичного департаменту Катерини Пидорич. 

– Я не можу гарантувати, що ми зможемо розірвати цей договір, бо треба вивчати докази. Також забудовник може подати вимогу про забезпечення власного позову, тоді сьогоднішнє рішення буде призупинене, – сказала Пидорич. 

Також чиновниця зазначила, що забудовник нібито мав право вирубувати таку кількість дерев, оскільки подав повідомлення про початок підготовчих будівельних робіт. Їй опонував Артур Савін, який вважає, що права вирубувати дерева забудовник не мав.

Дивіться стрим із сесії наживо:

Додамо, попередньо депутати обговорювали проєкт рішення про скасування містобудівних умов та обмежень, виданих на здійснення будівництва по вулиці Лісова Просіка. Тоді виступили активісти, свою думку висловив і міський голова Черкас.

А до початку сесії міської ради під стінами сесійної зали зібралися небайдужі жителі міста та активісти. Громада виступала проти забудови Лісової Просіки, яку розпочали на минулому тижні.

Нагадаємо, у понеділок 20 лютого представники забудовника почали вирубку лісових насаджень на перехресті вулиць Степана Бандери (Можайського) та Лісова Просіка. За декілька днів було вирубано більшу частину дерев.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!


Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру».

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *