Черкаська ОДА замовила перевезення посадовців за 3 мільйони

Тематичне фото: Depositphotos

Черкаська ОВА закупила послуги із перевезення посадових осіб за 3,11 мільйона гривень. Їх надасть комунальне підприємство АТП Черкаської обласної ради.

Інформація про це міститься на порталі Прозорро.

Участь в закупівлі взяв один учасник, з яким замовник і уклав договір. Згідно з угодою, передбачається перевезення службовим легковим транспортом на загальну відстань у 156 тисяч кілометрів. Вартість кілометра – 19,95 грн.

Загальна вартість таких угод може зменшуватися залежно від фактичного надання послуги.

У техзавданні замовник вказував, що це має бути автомобіль бізнес-класу, обладнаний апаратурою урядового зв’язку. Водій повинен мати стаж роботи не менше 10 років.

Минулого року аналогічна послуга коштувала відчутно дешевше – 1,5 млн грн, але тоді йшлося про вдвічі меншу відстань для поїздок – 84 тисячі гривень.  У 2022 році така – коштувала 1,08 млн грн, у 2021 році – 797 тисяч гривень, у 2020 – 897 тис. грн, у 2019-му – 485 тис грн. У всіх випадках сума закупівлі зменшувалася додатковими угодами.

Зазначимо, що торік АТП Черкаської обласної ради двічі намагалося купити два кросовери HAVAL H6 TOP, однак двічі відміняло закупівлю.

З переліком автомобілів АТП Черкаської обласної ради можна ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо, у кінці минулого року черкаська мерія замовила таксі на півмільйона.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
1 Коментар
  1. На тралику они ехдить не хотят? А деньги те передать на ЗСУ!Х.и.т.р.о.ж.о.п.ы.е

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *