Черкаські депутати вивчають зміни до бюджету, зокрема оновлення парку комунальної техніки

Черкаська міська рада

Фото: Сергій Криниця

Відбулося перше засідання бюджетної комісії Черкаської міської ради з розгляду запропонованих і підтриманих виконавчим комітетом змін до бюджету міста на 2024 рік.

Про це пише “18000”.

У документі, що перебуває на розгляді депутатів, зокрема, запропоновано суттєво скоротити видатки на потреби програми забезпечення Збройних сил України.

Як писав “18000“, у минулу п’ятницю, 12 січня, члени виконавчого комітету Черкаської міської ради затвердили зміни до бюджету, якими розподілили майже 800 млн гривень бюджету розвитку міста. Далі його мають остаточно ухвалити депутати міської ради.

Відповідно до запропонованого чорнового варіанту документу, Програма підтримки Збройних сил України має бути скорочена на 200 млн гривень. Ці кошти планують витрати на придбання комунальної техніки, а також облаштування системи відеонагляду у місті.  

Техніку, яку планують придбати, нібито одразу передадуть на потреби Збройних сил України або ж вона замінить раніше вилучену. Водночас під час депутатської комісії з’ясувалося, що частина комунальних підприємств ще не передавала техніку, зокрема, йдеться про КП “ЧЕЛУАШ”, для якого на техніку спрямовують 51 млн гривень. Про це заявив очільник профільного департаменту Сергій Отрешко.

Також депутати розглянули ймовірні видатки департаменту соціальної політики та департаменту економічного розвитку Черкаської міської ради. Через відсутність кворуму продовження засідання комісії перенесли, ймовірно, воно має відбутися у середу, 17 січня. 

Також читайте: “Цього разу без пропозицій депутатів”, – Бондаренко прокоментував затверджений ПСЕР. 

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *