“Цього разу без пропозицій депутатів”, – Бондаренко прокоментував затверджений ПСЕР

Завтра, 16 січня, бюджетна комісія Черкаської міської ради розгляне проєкт бюджету розвитку на 2024 рік. У минулу п’ятницю за нього вже проголосував виконавчий комітет.

Як розповів у коментарі “18000” міський голова Анатолій Бондаренко, цьогоріч проєкт бюджету розвитку формували без пропозицій депутатських фракцій.

Також мер прокоментував потенційне придбання комунальної техніки. Як повідомляло наше медіа раніше, значна частина коштів, за версією чиновників, має бути спрямована на придбання комунальної техніки, кошти на яку, зокрема, “знімають” із програми підтримки Збройних сил України. 

Бондаренко повідомив, що техніку передадуть військовим для будівництва фортифікаційних споруд.

– Щодо трьох мільйонів для ЧЕЛУАШу на придбання маленьких тракторців – можна їх зняти, щоб не було. Але три мільйони – чи велика це сума, порівняно з ПСЕРом обласного бюджету? – зазначив міський голова. 

Він також звинуватив депутатів у “роздуванні” бюджету на 160 мільйонів. А також додав, що ще близько 300 мільйонів у бюджеті цього року – борги перед підрядниками по об’єктах, що не були завершені минулоріч.

– Щодо продовження утеплення Третьої міської лікарні – її треба до кінця зробити. Добре це чи погано – я не беруся коментувати. Це було ухвалено в бюджеті і треба зробити, – каже мер. 

Бондаренко додав, що цьогорічний бюджет розвитку формувався без пропозицій депутатів. 

– Цього разу ПСЕР розробляли без пропозицій депутатів міської ради. Нам дай Бог, розрахуватися за їхні минулі пропозицій ще у наступному році. Зрозуміло, що особливого бажання голосувати у них немає, бо немає їхніх пропозицій, така історія, – зазначає Бондаренко.

Як повідомляв “18000”, у Черкасах виник скандал через придбання курятини для дошкільнят за завищеними цінами.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
1 Коментар
  1. у злодіїв можуть бути пропозиції…

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *