Черкаські медики мають найвищий рівень навчання з надання психологічної допомоги

Статистика навчання медиків Черкащини

Лікарі Черкащини мають найвищий рівень сертифікації за програмою з надання психологічної допомоги серед інших областей. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської ОДА.

Такі результати презентували на Першому форумі з психічного здоров’я “Рух до системи та послуг із психічного здоров’я майбутнього: досвід України з розбудови спроможностей, відновлення та удосконалення”, який відбувся в Києві.

Цей захід – перший форум із психічного здоров’я, який приймала Україна. Напрацювання області на ньому презентували керівниця управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Антоніна Уманець та регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Вікторія Шепіль.

– Дехто взагалі вважає, що звертатися за допомогою у разі виникнення психологічних проблем – соромно. Зараз ми маємо на меті зруйнувати ось ці стереотипи з ментальних проблем і наблизити послуги з психологічної підтримки до людей. Приємно, що саме лікарі першої ланки Черкащини, порівняно з іншими областями, мають найвищий рівень сертифікації за програмою Mental Health Gap Action Programme, – зазначила Вікторія Шепіль.

Додамо, Mental Health Gap Action Programme – глобальна програма ВООЗ, спрямована на підвищення доступу до послуг з охорони психічного здоров’я шляхом залучення медпрацівників первинної ланки медичної допомоги до надання послуг пацієнтам із психологічної підтримки. Вона рекомендована Національною службою охорони здоров’я України.

Також читайте: “Люди без рук і ніг залишаються людьми”: воїн із Черкас стрибнув із парашутом і піднявся на Говерлу. 

“18000” проводить опитування аудиторії, щоб стати цікавішими і кориснішими для вас. Воно є анонімним і займе близько п’яти хвилин вашого часу. Заповнити анкету

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *