Зоомагазин Леопольд

Черкаські воїни показали, як працює дрон, на який зібрали читачі 18000 та Хамаза (ВІДЕО)

Бійці 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців продемонстрували роботу квадрокоптера, на який назбирали читачі 18000 та Хамаза.

Нагадаємо, редакція 18000 та Вікторія Хамаза передали військовим 10 дронів, на які влітку збирали кошти в межах мегазбору «Знайти і знищити».

Ми закупили 9 дронів DJI Mavic 3 Cine Premium Combo, вартістю 110 тисяч гривень кожен. На суму, що лишилася, також придбали для воїнів тренувальний дрон FIMI X8SE 2022V2 за 25 тисяч гривень.

На сьогодні всі вони уже перебувають у користуванні наших військових.

Зазначимо, що передача квадрокоптерів – лише половина справи та відповідно – половина суми.

До кінця вересня команда Черкаського інституту міста на чолі з Іваном Подоляном обіцяє виготовити півсотні FPV-дронів для бійців Третьої штурмової бригади. Це буде профінансовано іншою половиною коштів, які були зібрані читачами 18000 та Хамазою.

ЧИТАЙТЕ“FPV-дрони з Черкас працюють на усіх напрямках”: як місцеві інженери налагодили виробництво

Нагадаємо, протягом трьох тижнів цього літа редакція 18000 та Вікторія Хамаза змогли зібрати необхідні 2 047 171 гривень на Mavic 3 та FPV-дрони.

До цього, за півтора року великої війни, на кошти читачів видання 18000 уже були придбані 7 автомобілів та 20 дронів для Збройних сил України. Всі вони виконують свої завдання на передовій.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *