Черкаських квіткарів з-під драмтеатру переселяють (ФОТО)

Павільйон із квітами біля драмтеатру

Фото Тараса Кібала

У Черкасах відбувається демонтаж квіткового павільйону поблизу драматичного театру в центрі міста.

Інформацію “18000” підтвердив очільник комунального підприємства “Черкаські ринки” Тарас Кібало, який повідомив також деталі щодо майбутнього квіткарів та куди їх перемістять.

Демонтаж відбувається на підставі рішення суду дворічної давнини, яким встановлено факт незаконного розміщення конструкції та бездіяльності місцевої влади щодо організації її демонтажу. У червні 2021 року члени виконавчого комітету, попри рішення черкаського суду, продовжили дозвіл квіткарів на розміщення біля драмтеатру до кінця 2022 року.

Павільйон біля драмтеатру

Фото Тараса Кібала

Уже в цьому році чиновники ухвалили інше рішення, яким перемістили ярмарку на перехрестя вулиць Гоголя та Дашкевича. Саме тут комунальне підприємство “Черкаські ринки”, яке є “організатором” цієї ярмарки, планує побудувати новий павільйон для квіткарів. На цьому місці зараз розміщено кіоск “Смачна втіха”. Термін дії нової ярмарки – до кінця 2025 року. Коли сюди переїдуть квіткарі, поки невідомо.

– Зараз тривають перемовини з інвестором, коштом якого частково буде збудовано павільйон, – розповів директор комунального підприємства Тарас Кібало. – Позиція нашого підприємства: ми не збиткові й, відповідно, повинні розвиватися. Щомісяця ці квіткарі сплачували понад 50 тисяч гривень орендної плати. Майбутній павільйон буде трішки меншим, але там всі помістяться.

Демонтаж павільйону

Фото Тараса Кібала

Тарас Кібало, не дуже задоволений фактом демонтажу павільйону, додав, що в цих квіткарів одні з найнижчих цін. Вони дещо імпортують, але переважна більшість квіток, що вони продають, вирощені у теплицях довкола Черкас. 

Також читайте: Для черкаських чиновників купують квітів на 300 тисяч. 

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”

коментарі
5 Коментарів
  1. Вы сначала постройте переселите людей в застроеное помещения а потом демонтируйте а то потом будете говорить денег нет война же

  2. Дуже зручне місце для продажу квіток. Не треба переміщати!!!

  3. Для чого дломать щоб заново строить це корупция як завжди роскараданя бюджета в час вийни

  4. Вони продавці не квіткарі

  5. А кому , мішав квітковий ринок ? Звісно ,і сумно , Шановні , задумайтеся

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *