Чиновники не знайшли порушень у закупівлі коштовного м’яса черкаськими освітянами

Тематичне фото

Спеціально створена службова комісія не виявила порушень керівництва департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради під час проведення закупівлі м’яса для дошкільних навчальних закладів. У результаті торгів уклали договір із рекордною для України ціною, втім цьому знайшли виправдання.

Відповідний висновок міститься у розпорядженні редакції “18000”.

Ініціатором проведення службового розслідування проти керівника галузі освіти у місті став Араік Мкртчян, який очолює фракцію політичної сили “Слуга народу” у Черкаській міській раді, яка безпосередньо курує освітню галузь у місті. Також очолила комісію профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

У тексті доповіді службової записки вказано, що чиновники переконані, що закупівля філе ціною у 220 гривень здійснювалася у межах ринкової вартості товару, визначеної відповідно до довідки торгово-промислової палати.

Окрім того, у висновку комісії додатково зазначено, що вартість курячого філе, що доставляють у дитячі садочки міста, враховує також логістичні послуги. Будь-яких розрахунків відповідної вартості не зазначено, і яким чином здійснювали ці розрахунки теж невідомо. 

Окрім того, комісія рекомендувала Бєлову оскаржити у судовому порядку висновок Державної аудиторської служби про виявлені порушення у закупівлі. 

Раніше “18000” писали про те, що на початку 2024 року Департамент освіти та гуманітарної політики встановив низку цінових рекордів із вартості продуктів харчування для дошкільних навчальних закладів, придбавши коштовне куряче філе та морожений хек. Згодом ціна була дещо знижена, втім вона досі залишається суттєво вище цін аналогічних товарів у більшості інших замовників по всій Україні.

Читайте також: Мільйони у борг. Як у Черкасах освоюватимуть 80 млн європейського кредиту (ВІДЕО)

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
2 Коментарі
  1. Як чиновники можуть знайти, якщо вони в долі

  2. Комісію склали із самих своїх, та перевірили самих себе. Це щось нове в природі перевірок.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *