COVID-19: медики готуються до відкриття тимчасового стаціонару в Черкасах

У Черкасах завершили обладнання тимчасового інфекційного стаціонару на базі другого пологового будинку.

Про це у коментарі “18000” повідомила директорка Черкаської міської інфекційної лікарні Світлана Волгіна, у підпорядкування якої потрапляє госпіталь.

Тимчасовий стаціонар вже завершили облаштовувати. Нині він готовий приймати пацієнтів, однак ще триває процес підписання документів із НСЗУ, який, за словами Світлани Волгіної, може зайняти до 31-ого дня. 

Розрахований тимчасовий госпіталь на 150 ліжкомісць. Водночас у перший етап планують відкрити 40 ліжок.

– Він буде забезпечний киснем, резервним джерелом живлення електроенергії та пересувними кисневими концентраторами, – зазначила Світлана Волгіна.

Зорієнтований стаціонар насамперед на лікування жителів м. Черкаси.

Нагадаємо, рішення про відкриття на базі другого пологового будинку тимчасового інфекційного стаціонару  для пацієнтів, хворих на коронавірус, місцева комісія з ТЕБ та НС ухвалила 30 жовтня. Лікарів пологового міська влада тимчасово запланувала перевести працювати до філії №1 або залучити до роботи в стаціонарі. Тоді колектив таке рішення вважав кроком до закриття закладу.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
2 Коментарі
  1. нельзя,передайте президенту.Ставится под угрозу весь житловой массив,поликлиника,больница детская, ещё одна больница с прилегающей поликлиникой

  2. заражение больных ковидом есть, после лечения обычных заболеваний в больницах прилегающих к инфекционным больницам и отделениям. Заражаются врачи и медперсанал также.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *