Депутати зробили ще один крок до створення парку на вилученій в УПЦ землі у центрі Черкас

Черкаська міська рада передала “Дирекції парків” частину землі, вилученої в УПЦ МП, під створення парку.

Відповідне рішення депутати ухвалили сьогодні під час сесії.

Рішення передбачає поділ земельної ділянки, площею 12,0560 га на 7 ділянок, змінення їх цільового призначення (із будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій – на землі рекреаційного призначення) та надання «Дирекції парків» у постійне користування земельну ділянку, площею 8,7291, під створення парку.

Також депутати проголосували за протокольне доручення на наступну сесію подати на розгляд ради проєкт рішення про створення обʼєкту благоустрою «Парк Соборний».

ХРОНОЛОГІЯ
  • 29 вересня 2022 року депутати Черкаської міськради підтримали вилучення землі у московських попів.
  • Водночас міський голова Анатолій Бондаренко та частина його найближчого політичного оточення це рішення не підтримали. Вже після засідання сесії мер міста назвав рішення “політичним”.
  • Далі позов до суду з метою повернення земельної ділянки з боку Черкаської міської ради підписав не міський голова Черкас, а секретар міської ради Юрій Тренкін.
  • 3 квітня цього року Черкаський окружний адмінсуд повернув мерії заяву разом із доданими до неї матеріалами, бо юристи мерії помилилися у прізвищі секретаря.
  • 14 червня Шостий апеляційний адмінсуд задовольнив апеляційну скаргу міської ради, а справу направив до суду першої інстанції для продовження розгляду.
  • Далі суд повністю задовольнив позов міської ради і вирішив вилучити земельну ділянку, припинивши УПЦ право постійного користування.
  • 19 березня суд відхилив апеляцію московських попів на це рішення.
  • 28 березня Черкаська міська рада проголосувала за передачу ділянки на баланс Дирекції парків.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *