Директор черкаських дорожників має більше 100 тисяч гривень зарплати

працівник ЧЕЛУАШ

Директор комунального підприємства “ЧЕЛУАШ” Григорій Заїчко отримує 103 130 грн зарплати.

Про це пише “18000” у матеріалі “Яка заробітна плата директорів комунальних підприємств у Черкасах?”

У відповіді на запит видання зазначили, що за час дії контракту надбавки й премії очільнику підприємства не виплачували.

Що стосується заступника керівника, то його місячна заробітна плата складає 67 411 грн. Вона, як і зарплата директора, не змінювалася в 2023-му.

Додамо, у ЧЕЛУАШ наприкінці минулого року працювали 240 осіб. У середньому їм нараховували 17 880 грн.

Зауважимо, Григорій Заїчко завершує трійку директорів-комунальників із найвищою зарплатою. Першу позицію в рейтингу посідає Павло Карась, другу – Іван Сухарьков.

За інформацією “18000”, Заїчко є давнім товаришем родини Бондаренків та уродженцем Лисянки. У 2016 році депутати Черкаської міської ради проголосували про виділення Георгію Заїчку земельної ділянки у Соснівці. Незабаром ця ділянка опинилася у власності рідного брата Анатолія Бондаренка – Миколи Бондаренка, який викупив ділянку у Заїчка за ціною суттєво нижчої за ринкову. З часом Бондаренко продав цю земельну ділянку.

Також у свій час міський голова Черкас Анатолій Бондаренко користувався автівкою “Мерседес”, яка офіційно належала також Георгію Заїчку.

Крім того, Георгій Заїчко був серед засновників товариства “Промбуд-Індустрія”, що у перші роки каденції міського голови Черкас Анатолія Бондаренка отримувало активно підряди на здійснення ремонтних робіт у місті. Компанія офіційно була зареєстрована у приймальні депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна, а її директором певний час був помічник Тренкіна – Євген Щербина.

Протягом декількох останніх років директором комунального підприємства “ЧЕЛУАШ” був депутат Черкаської міської ради Олексій Мельник, представник партії ВО “Батьківщина”. Втім наприкінці листопада 2022 року депутат написав заяву на звільнення, яку задовольнив міський голова.

Про те, як ЧЕЛУАШ купував одну з найдорожчих солей у країні, можна прочитати на сайті “18000”.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *