“Хотілося б, що це була не наша реальність”, – черкащанка взяла участь в експериментальній виставі (ФОТО)

Дружина загиблого військового Костянтина Мірошниченка Олександра Костецька взяла участь у експериментальній виставі “Київ — Невідомість” про життя коханих українських воїнів.

Про це пишуть “18000”.

“Veteran Hub” разом із “Диким театром” та режисеркою Наталкою Ворожбит втілили історії коханих українських військових у документальній виставі, яка відбулася у трьох вагонах плацкарту на Київському вокзалі.

Це була інтервʼю-вистава, участь в якій взяли дев’ять героїнь з різними історіями: полон, загибель та діючий військовий.

– Ми повинні були розіграти діалог у вагоні плацкарту. Роблячи акцент на те, що ми тягнемось один до одного, бо нас можуть зрозуміти тільки ті, хто дотичні. В кінці кожна героїня відповідала на питання – навіщо вона розповідає цю історію, яка в неї ціль чи мета. Також наприкінці були невеличкі звернення до присутніх на цій виставі із питанням – чому ви тут? – розповідає для “18000” Олександра Костецька.

За її словами, такий формат дозволяє більш тісну взаємодію із слухачем і, як наслідок, кращий результат. Уже є фідбеки, що цей проект змінив світогляд та “вирвав” до реальності.

– Люди тебе дійсно слухають, проникаються. Деякі питали нас, чи ми не актори. Але, на жаль, ні. Ми жартуючи відповідали: “Дуже б хотілося, що це було все не наша реальність”. Я та дівчата розуміємо, що ми не всесильні, і після важких подій залишаються тільки спогади та історії. Розповідаючи їх, ми хочемо звертати увагу на допомогу військовим, військовополоненим. І звичайно ж, на проблеми комунікації із тими хто “живе своє життя”, – пояснює Олександра для “18000”.

Вона каже: сподівається, більше людей будуть зацікавленні у таких виставах й надалі.

– Ми повинні памʼятати, завдяки кому зустрічаємо новий день. Але в той час прокидаються ті, хто не знає, заради кого жити ще один день, – додала Олександра.

Костянтин Мірошниченко

Нагадаємо, за життя Костянтин Мірошниченко був нагороджений “Золотим хрестом”. Захисник загинув 10 березня 2024 року. Прощалися з воїном 14 березня на площі Слави.

У матеріалі “18000” можна прочитати спогади черкасців про Міроша. У травні цього року жителі Черкас підтримали петицію про перейменування вулиці на честь Костянтина Мірошниченка. Депутати Черкаської міської ради підтримали перейменування.

17 липня Костянтина Мірошниченка посмертно нагородили орденом “За мужність”.

Підписуйтеся на телеграм-канал “Шо там у Черкасах?”. Лише перевірені новини.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *