Із черкащанами хочуть обговорити встановлення фотозони та інсталяції загальною вартістю в 140 тисяч грн

Департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради запрошує черкасців до громадських консультацій щодо розміщення в місті двох арт-об’єктів, загальна вартість яких складе 140 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба департаменту.

У Черкасах планується встановлення двох елементів благоустрою: фотозони (фоторамки) та арт-інсталяції. Вони передбачені у Програмі розвитку реклами та дизайну міського середовища. На ці об’єкти раніше спрямували кошти депутати.

Із громадськістю планують обговорити вибір локації для об’єктів та вигляд інсталяції. Так, можливими місцями для розташування фотозони, вартість якої складатиме 80 тисяч гривень, департамент вбачає сквер Б. Хмельницького чи муніципальний пляж. Інсталяція обійдеться ж місту дешевше – в 60 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ: У Черкасах хочуть реконструювати сквер у центрі міста за 14 мільйонів

Також представники влади планують обговорити з містянами майбутні проекти, які можуть бути реалізовані вже в 2020 році. Для цього хочуть організувати збір пропозицій “паблік-арт” проектів.

Громадські консультації черкащани зможуть відвідати вже 19 серпня о 18:20 (вул. Б. Вишневецького, 36 к. 206).  Зареєструватися для участі можна ТУТ.

Нагадаємо, не зважаючи на обурення громадськості, у Черкасах таки проведуть скандальну реконструкцію Долини троянд. Замовник уже оголосив 10-мільйонний тендер на проведення робіт. Згідно з тендерною документацією, у долині покладуть майже 9 тисяч квадратних метрів плитки.

Також у місті планують реконструювати бульвар Шевченка між Лазарєва та Байди Вишневецького (проїжджа частина Соборної площі). Нині в департаменті архітектури та містобудування є чотири варіанти проекту.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.