Казарян розповів, чому депутати наділили мера Черкас премією (ВІДЕО)

Депутат Черкаської міської ради Нарек Казарян заявляє, що вирішив підтримати преміювання мера, оскільки той нібито сам запропонував таке рішення, пообіцявши віддати всі гроші на армію.

Про це він заявив під час ефіру у студії “18000”.

– Це спірне питання. Більшість погодиться, що не може міський голова обласного центру отримувати зарплату 17 тис. грн. А саме така винагорода в нього була в січні без преміювання, – каже Казарян. – Як може директор КП отримувати 100 тисяч зарплати, а міський голова, який підписує йому контракт, 17 тисяч?

Він додав, що питання преміювання Бондаренка було темою для обговорень під час зустрічі мера з головами фракцій і його заступниками.

– Міський голова озвучив: дайте 200-300 % премії, я зобов’язуюсь відзвітувати, прикладу чеки, що на ці гроші будуть придбані автомобілі, пікапи, дрони. Повірте, він не хотів 400 %. Це ж не популярне рішення, все каміння летить в нього. Але голосували за це ми, депутати, – каже Казарян. – Я погодився проголосувати за це, тільки коли міський голова сам сказав: проголосуйте за преміювання, я зобов’язуюся відзвітувати.

Як повідомляв “18000”, 1 лютого 28 депутатів проголосували за надання меру преміх в розмірі 400 %. І якщо раніше таке рішення голосувалося щорічно, цього разу за пропозицією юридичного департаменту розмір преміювання встановили до кінця каденції Анатолія Бондаренка як мера.

Раніше міський голова Черкас Анатолій Бондаренко просив не давати йому премію. А згодом назвав рішення депутатів “ведмежою послугою”.

Дивіться повну версію ефіру з Нареком Казаряном та Віктором Євпаком

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
3 Коментарі
  1. Треба було знайти в міськвиконкомі людину передпенсійного віку і зробити цю схему через неї. У людини пенсія б була хороша. Чи пан Бондаренко про свою пенсію вже думає?)

  2. То значить як ви кажете Бондаренко вимагав у вас премію?

  3. Козарян вводить людей в оману.за 23 рік Бондаренко згідно декларації заробив 1.5 млн гривень

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *