Зоомагазин Леопольд

Когенераційні установки та генератори: як на Черкащині готуються до опалювального сезону

Табурець брифінг

На Черкащині триває підготовка до нового опалювального сезону. Критичну інфраструктуру забезпечують генераторами та когенераційними установками.

Про це під час брифінгу в Черкаській ОВА розповів голова області Ігор Табурець, пише “18000”.

– Із урахуванням ризиків, які виникають через обстріли, основну увагу ми приділяємо захисту об’єктів. Це забезпечення альтернативними джерелами енергії та формування запасів палива для резервного живлення, – зазначив начальник ОВА.

За словами Ігоря Табурця, нині теплоенергетика забезпечена генераторами на 99 %, водопровідне і каналізаційне господарство – на 98 %.

– Ми потребуємо ще близько 80 генераторів. Також триває підготовка спеціалізованої техніки та персоналу до ліквідації наслідків, – додав він.

Як пояснив Табурець, обласний центр відпрацював надзвичайні ситуації з переключенням між постачальниками чи можливість використання “острівного режиму” роботи. Нині Черкащина виробляє половину того, що споживає.

– Розвиваємося у напрямку встановлення когенераційних установок. Уже діє 10 таких: п’ять на комунальних підприємствах і п’ять – це приватний бізнес. Ще 11 готуємося встановити. Ми одні з лідерів у країні по когенерації. Це установки, які виробляють і тепло, і енергію, – сказав начальник Черкаської ОВА.

Нагадаємо, черкаські чиновники були присутні на Ukraine Recovery Conference – конференції з відновлення України. Там говорили, зокрема про захист від ворожих обстрілів комунальних підприємств, енерго- та водопостачання, водовідведення, теплопостачання.

Оперативна інформація про Черкаси та область. Підписуйся на вайбер-канал “18000”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *