Омаргалієв очолив “Салют” на Дніпропетровщині

Костянтин Омаргалієв. Колишній високопосадовець з Черкащини

Колишній високопосадовець із Черкащини часів президентства Петра Порошенка Костянтин Омаргалієв отримав нову посаду. Віднедавна він очолив одне з державних підприємств на території Дніпропетровської області. 

Інформація про це міститься у реєстрі декларацій, а також у реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців, пише “18000”.

Так, Омаргалієв став директором державного підприємства “Комбінат “Салют” Державного агентства резерву України. Відповідну посаду, згідно реєстру, він обійняв наприкінці лютого 2024 року. 

Омаргалієв подав декларацію кандидата на посаду, згідно з якою у 2023 році він та його дружина не отримували жодних доходів від трудової чи підприємницької діяльності, лише пенсію та доходи від продажу майна. До цього, у 2022 році, після початку повномасштабного вторгнення, він публікував інформацію та світлини, які свідчили про його службу в одній із бригад Збройних сил України.   

За інформацією порталу “Опендатабот”, на підприємстві, яке очолив Омаргалієв, працює 70 працівників, воно зокрема зберігає продукцію продовольчого резерву, а також надає в оренду складські приміщення.

За часів президентства Петра Порошенка Костянтин Омаргалієв був заступником очільника Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка та входив до керівництва партії спочатку Блоку Петра Порошенка, а потім Європейської Солідарності. Після зміни влади у 2019 році та звільнення Омаргалієва, його діяльність на посаді, зокрема в контексті реконструкції інфраструктурних об’єктів, перевіряли столичні правоохоронців. Офіційно жодних підозр йому або представникам його оточення тоді не висували. Після цього Омаргалієв фактично зник з публічного простору регіону після невдачі на місцевих виборах у 2020 році.  

Також читайте: Дружина Бондаренка купила Лексус на початку повномасштабного вторгнення (ВІДЕО)

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *