Колишній нардеп із Умані визнав, що незаконно за державні гроші наймав готель

Максим Поляков

Народний депутат України Максим Поляков визнав свою винуватість у справі про зловживання владою. Вищий антикорупційний суд затвердив відповідну угоду. 

Про це пише “Судовий репортер”.

Будучи нардепом від фракції “Народний фронт”, Поляков був забезпечений житлом у місті Києві, проживаючи фактично у власній квартирі.

Але з 1 лютого 2018 року і до 30 липня 2019 року Полякову коштом державного бюджету оплачували готельний номер у готелі “Київ”. Тільки коли про зловживання стало відомо, Поляков подав заяву, що припиняє винаймати готельний номер. Держава витратила на готель для нардепа 367 тисяч гривень.

Справу передали до суду ще у 2020 році. Поляков вину спочатку не визнавав. Відбулося 32 судових засідання і були допитані 22 свідки. Загальний обсяг матеріалів судової справи становить 31 том.

29 серпня 2023 року на адресу суду надійшла угода про визнання винуватості. Потім ще близько пів року пішло на узгодження умов цієї угоди, до тексту угоди вносилися зміни.

Поляков повернув кошти, витрачені на оренду готельного номера, і перерахував мільйон гривень на Збройні сили України.

Його засудили до трьох років позбавлення волі умовно зі штрафом у 17 тисяч гривень. Він не відбуватиме тюремне покарання, якщо протягом трьох років випробувального терміну не скоїть нового злочину і виконає покладені обовʼязки. Поляков повинен періодично зʼявлятись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, інформувати про зміну місця проживання, роботи або навчання і не може протягом іспитового терміну без дозволу виїздити за кордон.

Додамо, Максим Поляков родом із Умані. За інформацією порталу “Рух Чесно”, у 2012 році він балотувався до Верховної Ради від ВО “Батьківщина” як безпартійний за 200 округом від Черкаської області.

У 2011-2012 роках Поляков був заступником міського голови Умані, членом виконавчого комітету Уманської міської ради.

З 2010 до 2011 року викладав в Уманському державному педагогічному університеті ім. П. Тичини, у 2010 році працював викладачем кафедри економіки і менеджменту Уманської філії Європейського університету. До того обіймав керівні посади у комерційних підприємствах.

У 2019 році балотувався до Верховної Ради по 101 округу (Кіровоградська область) як безпартійний самовисуванець.

Також читайте: “Там все нормально”, – черкаський нардеп про придбання коштовної автівки під час війни. 

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Рулять.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *