“Там все нормально”, – черкаський нардеп про придбання коштовної автівки під час війни

Народний депутат Олег Арсенюк у залі Верховної Ради

Народний депутат від партії “Слуга народу” Олег Арсенюк придбав собі автівку майже за два мільйони гривень на третій місяць повномасштабного вторгнення.

Про це йдеться у розслідуванні “18000”.

При депутатській зарплаті у пів мільйона гривень у 2021-му році він продав авто за 750 тисяч, взяв 1,1 мільйона кредиту і купив новеньку Ауді вже за 2,3 мільйони.

На третій місяць повномасштабного вторгнення автопарк нардепа поповнив Мерседес GLC 250. Не найсвіжіший – 2017-го року, але від того не менш коштовний – майже 2 мільйони.

– Я заплатив податки. Усе так, як потрібно, з 1,9 мільйона, але автомобіль був придбаний набагато дешевше. Я показав ту суму, яка показалась в ДАІ. Дружина продала за 300. Купила долари, потім курс підвищився. Якщо перевести і ще з моїх доходів, – там все нормально, – так прокоментував купівлю автівки Арсенюк журналістці “18000”.

Із 2018-го року Арсенюки живуть на доходи Олега. Із скромних 46 тисяч в рік вони зросли до депутатських половини мільйона, але на автівки по два – цього, однак, не вистачає.

Як повідомляв “18000”, рік тому Арсенюк пропонував саджати українців за критику влади.

Дивіться повну версію нового відеорозслідування “18000”

Подобаються наші розслідування? Долучайтеся до Клубу донаторів “18000”! Оформлюйте щомісячну підписку за посиланням і розвивайте регіональну незалежну журналістику разом із нами

коментарі
1 Коментар
  1. кому війна, а кому мати рідна

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *