Комунальники віддають “улюбленцям” з орбіти депутатки та її партнерів “ювілейний” 40-вий мільйон

18 лютого комунальне підприємство “Міськсвітло” повідомило про намір укласти договір на поточне утримання мережі зовнішнього освітлення з товариством “Євробудстандарт”. 

Інформація про це міститься в системі “Прозорро”.

Договір може бути укладений за результатом проведення відкритих торгів, а його вартість сягає 5,8 млн гривень.

Підприємство-переможець належить Валерію Чосенку, він же і директор цього підприємства. Чосенко раніше був найманим працівником у фірмах афілійованих з ексдепутатом міської ради, членом депутатської групи “За майбутнє” у попередній міській раді Володимиром Бурячинським. Сам же Бурячинський є давнім бізнесовим партнером родини депутатки Черкаської міської ради, колишньої голови фракції “За майбутнє” Олени Агапової, чиї компанії також тривалий час безпосередньо брали участь у схожих закупівлях. 

Компанії афілійовані з бізнес групою Бурячинського-Агопових є одними з лідерів освоєння коштів місцевого бюджету. Окрім догляду за мережами зовнішнього освітлення, цьогоріч підприємство “Євробудстандарт” може отримати ще 10 млн гривень на реконструкцію скверу “Юність” та 10 млн гривень на реконструкцію “Долини троянд”. Відповідні видатки, передбачені у проєкті змін до програми соціально-економічного розвитку Черкас.

Деталі читайте у нашому матеріалі – “Друзям все”. У що та в кого інвестуватимуть Черкаси у 2021 році?”  

Усього нині підприємство має в активі 165 угод загальною вартістю понад 110 млн гривень, більшість з яких саме з КП “Міськсвітло”. За умови підписання цієї угоди, загальна вартість контрактів між КП “Міськсвітло” та ТОВ “Євробудстандрат” складе 42 млн гривень.

Зауважимо, що відповідно до тендерної пропозиції поданої ТОВ “Євробудстандарт” на тендер КП “Міськсвітло” частину спеціальної техніки, яка буде використовуватися для виконання підрядів, зокрема і комунальників, підприємство орендує безпосередньо у них самих. Директором комунального підприємства є Віталій Терьохін, який безуспішно балотувався до міської ради від вже згаданої вище партії “За майбутнє”. Крім того, відповідно до податкової звітності потенційний переможець станом на грудень 2020 року мав всього 9 найманих працівників. Водночас відповідно до фінансового плану КП “Міськсвітло” на ньому працює 20 осіб. 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *