
зображення ілюстративне
Заклади охорони здоров’я України отримають 52 генератори потужністю від 18 до 240 кВт для повноцінної та безперебійної роботи на випадок блекаутів. Чотири з них спрямують до закладів Черкаської області.
Про це поінформували у пресслужбі Черкаської ОВА.
«У разі аварійного відключення електроенергії генератори спрацьовуватимуть автоматично та постачатимуть напругу в мережу. Тож медзаклади зможуть продовжувати надавати медпослуги пацієнтам за будь‐яких умов», – зазначено у повідомленні.
Обладнання закуплене у межах спільного проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Екстрене реагування на Сovid‐19 та вакцинація в Україні».
Загалом генератори будуть розподілені між дев’ятьма областями. Зокрема, Житомирської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Тернопільської, Рівненської, Черкаської, Чернігівської та Хмельницької. У переліку медзакладів – лікарні, центри первинної медико‐санітарної допомоги тощо.
Натепер заклади охорони здоров’я України мають майже 11 200 генераторів.
Нагадаємо, Трипільську ТЕС, яка постачала електроенергію в Черкаську область, знищили під час масованої ракетної атаки по Україні у ніч на 11 квітня. Для удару росія використала нову крилату ракету Х‐69.
Читайте також: З черкаського бюджету просять спрямувати понад 3,7 млн для компенсації витрат бізнесу на генератори.
Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?».


