Московська церква оскаржує рішення про передачу землі в центрі Черкас під парк

Шостий апеляційний адмінсуд розгляне скаргу Черкаської єпархії УПЦ щодо вилучення земельної ділянки з постійного користування.

Засідання має відбутися 19 березня.

Оскаржується рішення Черкаського окружного адміністративного суду   від 22 вересня 2023 року. Коли адміністративний позов Черкаської міської ради до Управління Черкаської єпархії Української православної церкви про вилучення земельної ділянки з постійного користування було задоволено.

Відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить це рішення скасувати.

Попереднє засідання відбулося 21 листопада. Тоді апелянт не додав документ про сплату судового збору і суд залишив скаргу без руху, давши час на виправлення недоліків.

ХРОНОЛОГІЯ
  • 29 вересня минулого року депутати Черкаської міськради підтримали вилучення землі у московських попів.
  • Водночас міський голова Анатолій Бондаренко та частина його найближчого політичного оточення це рішення не підтримали. Вже після засідання сесії мер міста назвав рішення “політичним”.
  • Далі позов до суду з метою повернення земельної ділянки з боку Черкаської міської ради підписав не міський голова Черкас, а секретар міської ради Юрій Тренкін.
  • 3 квітня цього року Черкаський окружний адмінсуд повернув мерії заяву разом із доданими до неї матеріалами, бо юристи мерії помилилися у прізвищі секретаря.
  • 14 червня Шостий апеляційний адмінсуд задовольнив апеляційну скаргу міської ради, а справу направив до суду першої інстанції для продовження розгляду.
  • 22 вересня Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов Черкаської міської ради до УПЦ щодо вилучення частини земельної ділянки в центрі міста для створення парку.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *