На Черкащині розіграли мільярд на експлуатацію обласних доріг: хто і які шляхи буде утримувати?

Служба автомобільних доріг в Черкаській області розіграла 4 тендери на експлуатаційне утримання шляхів державного значення вартістю 1,2 мільярди гривень. За ці гроші підрядник прибиратиме дороги, лататиме ями, утримувати їх взимку та здійснюватиме ваговий контроль.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Техзавдання передбачено засипання промоїн, ліквідація вибоїн асфальтобетонного покриття, встановлення і фарбування дорожніх знаків, нанесення розмітки, скошування трави, обрізування дерев. Також договори передбачають зимове утримання доріг, куди входить посипання шляхів протиожеледними матеріалами, очищення доріг від снігу та льоду.

Послуги надаватимуть до кінця 2020 року і будуть повністю профінансовані за кошти державного бюджету.

Договір на 611,87 мільйона гривень укладено із товариством ТОВ ШРБУ-48. Загальна протяжність об’єктів – 458 кілометрів. Цей договір примітний тим, що підрядник буде здійснювати ваговий контроль за допомогою пересувного комплексу.

ТОВ “ШРБУ-48” є одним із фаворитів черкаських дорожників і за останній час уже отримали від них 26 підрядів загальною вартістю понад 2 млрд гривень. Підприємство фактично належить скандально відомому бізнесмену Бахтіяру Сапаєву. 

Детально про нього ми писали ТУТ.

Договір на 309 мільйонів гривень укладено із товариством “Ростдорстрой“. Загальна протяжність доріг – 726 кілометрів.

Товариство «Ростдорстрой» неофіційно входить до орбіти міського голови Одеси Геннадія Труханова і є одним з найбільших дорожніх підрядників в Україні. У Черкаській області фірма уклала із Службою автомобільних доріг угод на майже 1 мільярд гривень.

Договір на 158 мільйонів гривень уклали із товариством “ДС Пром Груп”. Протяжність доріг 260 кілометрів.

“ДС Пром Груп” зареєстроване у Києві і належить Дмитру Мусієнку. До 2018 року товариство належало інвестиційному фонду “Ю.Ді.Джи”, власником якого була Ольга Борт – дружина екс-нардепа від Партії регіонів Віталія Борта. Це перша перемога цього підприємства на великому тендері в Черкасах.

Договір на 126,3 мільйона гривень підписали із підприємством “Канів-Граніт”. Протяжність доріг, які воно буде утримувати, 315 кілометрів.

«Канів-Граніт» зареєстроване в Каневі та належить Абову та Арегназану Авеянам. За останні три роки замовники уклали із підприємством договорів на понад 120 мільйонів гривень. При цьому на 85 мільйонів у цьому році. Зокрема, 10 угод протягом квітня-липня 2019-го з «Канів-Гранітом» підписала черкаська САД. В основному це дрібний поточний ремонт.

Детально про фірму можна почитати ТУТ.

Зазначимо, що на 3 із 4 тендерів подавався також “Черкаський облавтодор”, але у всіх випадках його документи були відхилені.

Нагадаємо, у жовтні САД розірвали три угоди на експлуатаційне утримання доріг вартістю 3 мільярди гривень, через відсутність грошей. Договори по цих тендерах передбачали послуги на 3 роки. Опісля терміни були скорочені до 1 року.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини