“Зупиніть забудову!”: на Замковому узвозі у Черкасах з’явилось графіті (ВІДЕО)

графіті проти забудови Замкового узвозу у Черкасах

Напис проти забудови Замкового узвозу з’явився 10 червня на паркані, яким огородили будівництво у історичному центрі Черкас.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Комітету захисту Замкового узвозу.

“Зупиніть забудову узвозу! Черкаси проти!”, – написали активісти на паркані біля скандального будівництва у історичному центрі.

Нагадаємо, електронну петицію проти забудови Замкового узвозу підписали 634 особи з 500 необхідних. Черкаська міська рада розглянула електронну петицію і задовольнила її частково, вказуючи на те, що розташування об’єкта реконструкції відповідає містобудівній документації.

Раніше будівельна компанія “Надія” мала намір збудувати кілька житлових багатоповерхівок на Замковому узвозі. Проте суд скасував дозвіл на забудову Замкового узвозу.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Очикуванно,мер та його прихвостні слова не тримають,а якщо це діло дотичне до великих грошей то й взагалі немае мови що васильович зробе все крассіво,а там і Тренькін був особливо зацікавленний,то їм взагалі наплювать на думку містян,і вони зроблять все щоб віддати Казаряну той клапоть землі під застройку,і потім у всіх там буде житлова площа,записана на якихось дальніх родичів,чи й на них,юо вони вже знагліли повністю,та й останній Толін срок,(я думаю люди вже побачили що таке керування від Бондаренка)

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *