“Я не проти, щоб ці хлопці служили в ТЦК”, – начальник черкаського центру комплектування про військових із ампутаціями (ВІДЕО)

Начальник Черкаського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Устименко вважає, що військові з ампутаціями можуть продовжувати служити, наприклад, у ТЦК.

Про це він розповів в інтерв’ю “18000”. 

– Зараз мене багато хто не підтримає. Я не проти, щоб ці хлопці служили в ТЦК. Не новина, що у нас в роті охорони служить Павло Жілін. Він без руки. Я з Пашею познайомився раніше, коли його перевели з 72-ї бригади, якщо не помиляюсь, до мене в 44-ту бригаду. І у мене замкомандира танкового батальйону в бригаді також служить без руки, – розповів начальник ТЦК. 

За його словами, один із напрямів, визначений для ТЦК на цей рік, це налагодження роботи працівників для підтримки, зокрема, військових, які залишають військо. 

– Ми зараз працюємо над тим, щоб коли наші побратими звільнялися з лав Збройних сил, ми могли їх нормально прийняти. Це для мене важливо. Щоб вони не стояли в чергах. Йдеться й про роз’яснення, юридичну допомогу, – пояснив Олександр Устименко. – Я розумію, що вони пережили і що вони бачили. Завжди, коли до мене приходять хлопці, я їх зустрічаю з великим задоволенням. І коли просяться перевестись до нас обмежено придатні, після поранень, якщо в мене є вакансія, завжди забираю хлопців. 

Дивіться інтерв’ю повністю: 

Читайте також текстову версію розмови: “Я не прихильник операції “Бусик”, – інтерв’ю з начальником Черкаського ТЦК про мобілізацію, повістки та бойовий досвід (ВІДЕО)

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *