“Сформується велика корупційна складова”, – начальник Черкаського ТЦК про “економічне бронювання” (ВІДЕО)

Олександр Устименко

Начальник Черкаського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Устименко проти запровадження “економічного бронювання”. Йдеться про можливість бронювання працівників за щомісячну плату. 

Про це Устименко розповів “18000” під час інтерв’ю. 

Механізм так званого “економічного бронювання” не впроваджений, але його активно обговорюють у ЗМІ. 

– Я чув про цю історію і я проти. Тоді сформується велика корупційна складова. Це робитимуть не власники компаній, а наймані директори, які зможуть своїх знайомих і близьких за кошти бронювати, – пояснив Олександр Устименко. 

На думку начальника ТЦК, “економічне бронювання” не було б умісним, навіть якщо б в Україні не існувало корупції. 

– Ми зараз можемо забронювати всіх. І всі скажуть, що на “економічному фронті”, але там, на фронті, також потрібні люди. І не в корупції справа, там важко, хлопцям треба змінюватись. Їм потрібен відпочинок. 

До мене побратим нещодавно приїжджав, ми з ним спілкуємося, запитую: “Льош, як ти?” Він каже: “Сергійович, мені б тиждень-два хоча б просто поспати нормально. І так, щоб не поряд з передком”. І зі ще одним хорошим другом спілкувався, який зараз командир 44 батальйону, моцна людина. Він міг не воювати, у нього троє дітей. Він також втомився, каже: “Я фізично тягну, але вже на грані”, – розповів Олександр Устименко. 

Дивіться повну версію відеоінтерв’ю:

Читайте текстову версію розмови“Я не прихильник операції “Бусик”, – інтерв’ю з начальником Черкаського ТЦК про мобілізацію, повістки та бойовий досвід.

Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”.

коментарі
2 Коментарі
  1. Я його прекрасно розумію. Якщо можна буде відкупитись офіційно, люди понесуть гроші не в ТЦК, ВЛК чи МСЕК, а в державний бюджет. Відповідно накриється мідним тазом величезний і надприбутковий тіньовий бізнес.
    Це як мєнти, які категорично проти легалізації проституції, порнографії і легких наркотиків, бо самі кришують ці тіньові галузі. Відповідно Україна найморальніша в світі країна, з величезною купою заборон абсолютно на все. Проте нагуглити бордель можна за 5 хвилин, сам пробував. Думаю за бажання знайти продавця трави теж зовсім нескладно.

  2. Найбільша корупція склалася саме в ТЦК будь якого рівня

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *