«Не зрадити мрію». Черкащанка провела виставку своїх картин у Кельні (ФОТО)

Минулої неділі черкащанка Світлана Андрійченко провела виставку своїх робіт у німецькому Кельні. Каже, головна мета заходу – показати багатогранність України: країни вільних та креативних людей.

У коментарі 18000 Світлана розповідає, що планувала проводити виставку у Черкасах у березні, проте повномасштабне вторгнення росіян змінило ці плани.

– Я мала проводити свою першу масштабну персональну виставку у Черкасах. Це для мене був своєрідний рубікон, поворот і перехід на інший рівень мого життя. Але 24 лютого все перевернулося через звірячий напад пітекантропів із сусідніх до України земель, – пригадує вона.

У Кельні у Світлани навчається донька, до якої вона і переїхала у березні. Туди ж вона перевезла 200 своїх картин.

– Перші два місяці – це були пошуки самої себе та місця, як в прямому, так і переносному сенсі. Саме тоді я вирішила, що мрію не можна зраджувати, та знайшла можливість провести виставку в Німеччині. Частина моїх робот  (близько 200 картин) були перевезені з Черкас до Кельну. Виставка є моєю “метаморфозою” та прагненням презентації в Німеччині українського мистецтва, багатогранності України, її людей, краси української природи. Україна – не тільки захисниця та житниця Європи. Україна – це країна вільних, креативних, творчих людей, які цінують свободу та незалежність, – розповідає Світлана.

Виставка відкрилася 11 вересня та буде тривати 2 місяці. Загалом на виставці представлено 60 картин. Світлана додає, що захід відбувся під патронажем місцевого політика Вольфганга Босбаха, якого захопило українське мистецтво.

– Багато з картин написані напередодні війни. Серед них є абстрактні картини олійними фарбами, сповнені нерозгаданих таємниць, тривоги та надії, а також картини українських квітів, сповнені великою любов’ю до природи, жагою до життя та красою, – описує Світлана свої роботи.

Переглянути роботи Світлани Андрійченко можна на її сайті ТУТ.

Любите гортати стрічку в інстаграмі? Тоді підписуйтесь на сторінку “18000” і витрачайте час у мережі із користю

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *