Одіозний забудовник подав до суду на “18000”

Черкаський забудовник Альберт Норченко подав до Смілянського міськрайонного суду позов про захист честі та гідності проти одного із засновників медіа “18000” та самого сайту. Судове засідання має відбутися наприкінці березня.

Відповідно до поданої забудовником заяви, вона стосується спростування інформації, яка міститься у публікації на сайті 18000.сom.ua про те, що компанії, афілійовані із Норченком, заборгували місцевому бюджету понад 4 млн гривень платежів.

Крім того, вимагає через суд бізнесмен і спростування слів про те, що він “цинічний вандал”. Раніше таке визначення стосовно осіб, які вирубали понад 1 гектар лісу в одному з мікрорайонів Черкас, застосував міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Сам Норченко не приховує того, що має причетність до того конфлікту. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми здєлали ганебний вчинок”, – Норченко пояснив вирубку дерев емоціями та звинуватив “18000” у тиску

Нагадаємо, на початку 2023 року у Черкасах розгорівся скандал, пов’язаний із іменем Альберта Норченка, коли афілійована з ним компанія здійснила вирубку понад 1 гектара лісу на перехресті вулиць Степана Бандери та Лісова Просіка. На цьому місці забудовник планував звести таунхауси. Після публікацій у засобах масової інформації, а також протестів місцевих жителів за фактом ймовірно незаконної вирубки була порушена кримінальна справа. Крім того, у стінах місцевої ради створили спеціальну комісію, яка детально вивчає інцидент та всі обставини забудови.

Компанії, пов’язані із Норченком, фігурують у ще низці розслідувань та публікацій, які протягом останнього часу з’являлися на сторінках “18000”. Від самого ж сайту та його співзасновника бізнесмен вимагає спростувань, а також компенсації у розмірі 1 гривні. 

У суді інтереси відповідача представлятимуть юристи Інституту розвитку регіональної преси.

Резонансні розслідування, ефіри з відомими й цікавими гостями – усе на каналі “18000” в ютубі. Підписуйтеся!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі
1 Коментар
  1. Я так зрозумів,у Смілі є його прихвачені судді

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *