Після сеансу “самонавіювання” депутати знову віддали коштовну землю без аукціону

8 квітня під час засідання сесії Черкаської міської ради депутати проголосували за надання комунальному підприємству “Черкасиінвестбуд” у постійне користування земельної ділянки за адресою вулиця Героїв Дніпра, 4. 

Ця ділянка розташована поряд із вже зведеним житловим комплексом “Сімейний Люкс”, а також новобудом “Сіті парк”. Обидва комплекси пов’язані із забудовниками з міста Хмельницького, чиї інтереси на місцевому рівні фронтує депутат обласної ради та давній соратник міського голови Анатолія Бондаренка Михайло Мушієк.

Завдяки передачі землі у постійне користування КП “Черкасиінвестбуд” вчергове вдасться уникнути проведення конкурентного аукціону, на здійсненні яких декларативно наполягав депутатський корпус. Зокрема, на початку сьогоднішнього засідання депутат міської ради від партії ВО “Черкащани” Іван Сухарьков “похвалився” зверненням стосовно здійснення земельних аукціонів. Його звернення підтримали 34 депутати. Разом з тим це не завадило Сухарькову разом з іншими колегами віддати свої голоси за чергове рішення, яке дозволяє ці аукціони уникати.

Окрім ВО “Черкащани”, рішення підтримали представних всіх інших політичних сил, окрім партії “Голос”. Голосування за проєкт рішення відбувалося двічі. З першого разу депутатам забракло голосів, всього проголосував 21 депутат, серед яких – п’ять представників партії “Європейська солідарність”, разом з тим не голосували представники партії ОПЗЖ та партії “Слуга народу”. 

На поверненні до повторного голосування наполягала очільниця земельної комісії, депутатка від фракції “За майбутнє” Олена Агапова.

 Після повернення до повторного голосування за відповідне рішення проголосували вже 26 депутатів. Рішення підтримали частина партії “Слуга народу” та ОПЗЖ, у той же час вже не голосувала більшість фракції “Європейської солідарності”. За словами очільника фракції “ЄС” Сергія Кудактіна, перше голосування було “випадковим”, через збіг адрес у двох проєктах рішень.

Фото Олександра Задніпряного

У коментарі “18000” секретар міської ради Юрій Тренкін розповів, що підтримав відповідне рішення нібито через те, що у нього є сумнів, що департамент архітектури та містобудування зможе належним чином та у належний спосіб провести прозорий аукціон із продажу цієї земельної ділянки. Разом з тим, відповідно до чинного законодавства, комунальні підприємства можуть передавати земельні ділянки у користування іншим особам без проведення земельних торгів, чим вже неодноразово користувалися у КП “Черкасиінвестбуд”, що є певною “кишенею” для фактично безкоштовного відчуження земельних ділянок на користь приватних структур. 

Крім того, сьогодні на сесії міської ради може бути проголосовано питання виділення земельної ділянки дружині депутата від партії ОПЗЖ. 

Хочеш читати ще більше “земельних” матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

коментарі

2 Коментарі

  1. Бондаренко – Мушієк – Тренкін – Г.Шевченко – Мельник – Казарян – одна банда. Самі собі повідбирають землі задарма, а АТОвцям залишаться болота із камишами. Навіть те, що не було Бондаренко, не знімає із нього відповідальності за розбазарювання нашої землі. Ось чому Кухарчук – як кістка у горлі – “заважає” їм це робити! Хтось наважиться їх зупинити???

  2. Пі****и !

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.