Поточний ремонт черкаських доріг: скільки ремонтують, хто претендує, яка вартість?

У Черкасах департамент ЖКК та комунальне підприємство ЧЕЛУАШ оголосили два тендери на поточний ремонт міських доріг. Загалом у 2020-му планується витратити на ці послуги близько 42 мільйонів гривень.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Орієнтовна вартість послуг за тендером департаменту ЖКК26,99 мільйона гривень. Майбутній підрядник буде працювати за договором із березня до серпня цього року.

Згідно з техзавданням, планується відремонтувати 64520 квадратних метрів покриття. Цю площу відфрезерують та вкриють асфальтобетонною сумішшю товщиною 4 сантиметри. Для послуги буде використано 7,7 тисяч тонн асфальту. Гарантія – 3 роки.

Орієнтовна вартість закупівлі КП ЧЕЛУАШ – 14,99 мільйона гривень. Послуга передбачає використання 4,3 тисячі тонн асфальту, фрезерування і улаштування покриття, площею 35845 квадратних метрів.

Документи на аукціони обидва подали 5 підприємств.

Товариство «Колтех-Транс» – давній фаворит діючої міської влади у поточних ремонтах. Фірма надавала такі послуги 2019 році, а у 2016-2017 роках із ямковістю боролося афілійоване підприємство «Лимож». Нині підприємства з групи «Колтех» фігурують в низці кримінальних проваджень щодо привласнення бюджетних коштів під час виконання поточного та капітального ремонту доріг.

Підприємство «Дорстрой» виграло лот на поточний ремонт минулого року. У обласному центрі «Дорстрой» займається роботами на масштабних об’єктах, як-от вулиці Героїв Дніпра й Надпільної та фрагментом бульвару Шевченка. Лише департамент архітектури і містобудування міськради уклав з ним угод на більш ніж 130 мільйонів гривень.

Товариство «Євробуд-індустрія» – ще одна скандальновідома фірма. На Черкащині вона співпрацює насамперед із Службою місцевих доріг області: цей замовник уклав із товариством 113 угод на 157 мільйонів гривень. На сьогодні нацполіція розслідує можливе проведення «подвійних» робіт цим товариством дорогах місцевого значення.

Також подають документи і два учасники-новачки для Черкащини.

Товариство «Афінацентр» зареєстроване у Дніпропетровській області. За останні 4 роки воно виграло тендерів у своїй рідній області та на Київщині на 220 мільйонів гривень. Товариство «СТ Галактика» прописане в Києві. Фірма має контрактів на майже півмільярда гривень у Кіровоградській, Житомирській, Харківській, Чернігівській областях. Обидва товариства підрядів на виконання робіт в Черкаській області не отримували.

Нагадаємо, у 2019 році на поточний ремонт провели три тендери на загальну вартість 53 мільйони гривень. Їх переможцями стали «Дорстрой» та пов’язані між собою «Колтех-Транс» і «Лиможінвест».

Зазначимо, що нині правоохоронці розслідують поточний ремонт черкаських доріг у 2017 році. У прокуратурі переконані, що змова керівництва департаменту ЖКК та підрядника вилилася у 1,5 мільйона гривень збитків. У справі вручили 6 підозр у тому числі директору «Колтех-Транс» – Василю Колесниченку.

Окрім того, як виявило наше видання, аналогічна схема була використана іншим підрядником під час поточного ремонту у 2018 році. Інформацію про можливе правопорушення ми надали в прокуратуру.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *