Прибиранням Черкас вкотре займеться фірма фотографа-байкера

Аукціон на прибирання вулиць Черкас втретє поспіль виграло товариство “Свій лад”, що входить до орбіти відомого підприємця Андрія Бортника. На сьогодні угода ще не підписана.

Про це йдеться на порталі Dozorro.

Згідно з техзавданням, підрядник виконає два види послуг: механічне та ручне прибирання. Механічне включає в себе очищення доріг, тротуарів та зупинок від снігу, а також оброблення шляхів реагентами. До ручного входять прибирання випадкового сміття з об’єктів благоустрою та зелених зон.

На аукціон вже традиційно для такого роду послуг подалося два учасники: підприємиця Олена Лисенко та товариство “Свій лад”.

Дешевшу пропозицію у 57,76 мільйонів гривень подав “Свій лад”. 28 грудня замовник повідомив про намір укласти договір. Вартість коливатиметься залежно від обсягу виконаних робіт.

На сьогодні договір ще не підписаний. До моменту підписання договору підприємство “Свій лад” працює за 20% угодою з містом.

У тендерній документації «Свій лад» вказує, що орендує техніку у товариства «Сервіс-2011» та товариства «Сантехбудконструкція». Засновником обох є Юрій Бортник. Обидва підприємства зареєстроване по вулиці Смілянська, 145. У одному приміщенні з «Новою якістю».

Нагадаємо, 24 жовтня минулого року замовник уклав угоду із «Свій лад» на послуги, що серед іншого передбачають і зимове утримання. Підприємство мало прибирати міські дороги до кінця року. Саме за цієї угодою замовник сплатив “нашумілі” 2,88 мільйони гривень, що вилилося в кримінальне провадження та внутрішнє розслідування в міській раді.

На початку 2019 року у Черкасах договір на прибирання був укладений із все тим же товариством “Свій лад”.

У 2018 році ЧЕЛУАШ уклав договір на послуги із зимового утримання із ФОП Лисенко.

Раніше протягом 2012-2016 років “Свій лад” за рамковими угодами надава ЖКК аналогічні послуги. У січні 2017 року тендер на зимове утримання вулиць було заблоковано після скарги до АМКУ.

Зазначимо, що товариство «Свій лад» існує уже понад 8 років. За цей час воно має угоди лише із департаментом ЖКК. Загалом за останні 3 роки фірма взяла участь у 15 закупівлях, у 9 з яких її суперником була Олена Лисенко.

Власником та директором «Свій лад» є Олександр Цибульський. У своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук” він позиціонує себе як фотографа.

Олександр Цибульський (фото – Фейсбук)

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.