Провадження щодо смерті залишеного в небезпеці 7-річного хлопчика перебуває на контролі Офісу Генпрокурора

Офіс Генерального прокурора взяв на контроль розслідування у кримінальному провадженні за фактом залишення в небезпеці травмованого Андрія Лясова. 

Про це інформують на сайті Офісу.

За даними слідства, 24 серпня хлопчика було госпіталізовано з місця тимчасового проживання до Черкаської обласної дитячої лікарні із тілесними ушкодженнями. У нього діагностували закриту черепно-мозкову травму, субдуральну гематому, множинні садна, гематоми, пролежні, рани губи, лівого вуха та анемію важкого ступеня. Хлопчик перебував у комі. 5 вересня він помер у медзакладі.

“Мати вітчима хлопчика, яка з липня 2021 року доглядала за дитиною у зв’язку із перебуванням матері на лікуванні в м. Київ, а вітчима на заробітках викликала швидку допомогу лише за кілька днів після погіршення здоров’я хлопчика. Травмований малолітній був залишений у небезпечному для життя стані та без допомоги”, – інформують в Офісі Генпрокурора.

Нагадаємо, сьогодні правоохоронці відзвітували про стан справи загиблого Андрійка та увімкнули журналістам запис розмови Вікторії Лясової з диспетчером “швидкої допомоги”.

Завтра правоохоронці мають допитати лікарів матері хлопчика, аби з’ясувати, чи дійсно вона перебувала на лікуванні в час, коли дитина травмувалася.

ХРОНОЛОГІЮ ПОДІЙ МОЖНА ПРОЧИТАТИ У СПЕЦІАЛЬНОМУ МАТЕРІАЛІ “18000” ТУТ
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.