Ресторан у лісі або у палаці: добірка нових закладів, що відкрили у Черкасах

огляд нових закладів, ресторанів та кафе від 18000

У Черкасах відкрили низку нових закладів

У Черкасах з’явилися нові гастролокації. До нашої нової добірки увійшли: ресторан у лісі та історичному палаці, лаунж-бар, піцерія, доставка суші, а також кондитерська і пекарня.

Де провести вечір, замовити вечерю додому чи зробити паузу на тістечко – читайте в шостому огляді нових черкаських закладів від “18000”.

Нагадаємо, що раніше “18000” вже випустили першу, другу, третю, четверту та п’яту частини формату, що розповідає про атмосферу, історію, локації, меню та ціни нових ресторацій у Черкасах.

Зміст:

Ресторан європейської кухні “Cultura”

Cultura – ресторан європейської кухні в ТРЦ “Хрещатик Сіті”. Заклад працює у тестовому режимі, а офіційне відкриття заплановане на 3 травня.

Ресторан європейської кухні “Cultura” у Черкасах

У Черкасах відкрили ресторан “Cultura”

Заклад оформлений у сучасному стилі та нейтральній кольоровій палітрі: тут багато світлих відтінків та натурального дерева. Атмосферу доповнює м’яке розсіяне освітлення з лаконічних ламп на тросах та підвісних плафонів.

Меню ресторану “Cultura”: що замовити

У закладі готують такі сніданки: селянський або з лососем, омлет із куркою та сиром, сирники з шоколадом або солоні, чіабата зі скремблом. Із закусок – брускети з ростбіфом, з лососем, з прошуто та камамбером, а також тартар з телятини, карпачо з лосося та тигрові криветки з печі.

Тут у дров’яній печі випікають понад 15 видів піци, зокрема Con carne, Con Ananas, Fungo, Diablo, Pera, Salami, Capricciosa, Vegana, Melanzana, Cipolla, Peperoni, Quattro formaggi, Margherita, Marinara.

Серед перших страв у меню кілька супів: мінестроне, грибний та сирний крем-супи, а також бульйон курячий.

Салатів у ресторані готують вісім – це грецький, з битою редискою, з лососем, фегато з курячою печінкою, капрезе з печі, теплий салат з телятиною, цезар звичайний або з тигровими креветками.

Як основну страву відвідувачам пропонують, наприклад, свинину з креветковим пюре, телятину з сирним пюре, рис басматі з вершковою індичкою, рулет курячий з прошуто та овочами, стейк із морського окуня або лосося, дорадо з овочами. Також у меню є чотири позиції пасти: карбонара, болоньєзе, орзо з морепродуктами або грибна. А ще – два бургери, Біф та BBQ.

Десерт доведеться обирати з лаймового пирога, пасхального кексу та тірамісу.

Напоїв у меню є холодні та гарячі. Щоб освіжитися, вам запропонують еспресо тонік, оранж каву, лимонади або соки. Із теплих напоїв – какао, гарячий шоколад, кава та чаї. Щодо алкогольних напоїв, у закладі є вино, віскі, джин, ром, горілка, текіла, пиво. Ще на барі готують коктейлі: Mai Tai, Espresso Martini, Margarita, Chocolate Martini, Winter Apple, Strawberry Daiquiri, Dragon Drama, Aperol Sauer, Blue Lady, Gin Tonic, Negroni.

Крім того, заклад має фритюр меню та дитяче. Також страви можна замовити на доставку.

Адреса закладу в Черкасах: де шукати ресторан

Ресторан “Cultura” розташований у центрі Черкас — за адресою: вул. Остафія Дашковича, 19, ТРЦ “Хрещатик Сіті”.

Графік роботи ресторану в Черкасах: коли відвідати

Графік роботи ресторану “Cultura” в Черкасах: щодня з 09:30 до 22:00.
Заклад приймає гостей у будні та вихідні в зручний час — без вихідних.

Ціни в ресторані: скільки коштує поїсти в Черкасах

Скільки коштує поїсти в ресторані “Cultura” в Черкасах:

  • сирники солоні – 179 грн;
  • піца Con Ananas – 279 грн;
  • суп мінестроне – 119 грн;
  • салат цезар – 219 грн;
  • рис басматі з вершковою індичкою – 209 грн;
  • свинина з креветковим пюре – 349 грн;
  • паста болоньєзе – 189 грн;
  • бургер Біф – 249 грн;
  • чай фруктово-ягідний – 65 грн;
  • коктейль New York Sour – 219 грн;
  • вино – від 79 грн.

Студія десертів “La Tarte”

La Tarte – студія десертів на Хрещатику неподалік кінотеатру “Україна”. Тут кожен десерт створюють власноруч. Кондитерська відкрилася 23 березня.

Студія десертів “La Tarte” у Черкасах

У Черкасах відкрили першу студію десертів “La Tarte”

Фасад закладу має виразний фіолетовий колір. Однак всередині панує легка атмосфера з переважанням світлих відтінків, однак частина меблів – фіолетового кольору, а головну увагу привертає вітрина з десертами.

Меню студії десертів “La Tarte”

Асортимент наявних у кав’ярні десертів постійно змінюється. Часто на вітрині можна побачити: мусові тістечка, чізкейк “Три шоколади” або “Ягідний”, Шу з фісташкою та малиною, тістечка “Лаванда-лохина” або “Тропіки”, меренговий рулет із манго або маковий зі смородиною, торт морквяний або наполеон із карамелізованим яблуком. А також макаронс, печиво “Ванільне” та “Амаретті”, горішки фундучні, полуничний пудинг або панакоту.

Крім того, у кондитерській готують моті з чотирма смаками: манго-маракуя, полуниця, малина та лайм-лохина. Тарти з лохиною або полуницею.

Серед напоїв у кав’ярні готують еспресо, капучино, флет вайт, лате, какао та матча лате. Із чаїв у наявності чорний, зелений та фруктовий.

Також у закладі пропонують освіжаючі напої: мохіто, пінаколада, лимонади полуничний, ківі або манго. А також холодна кава – айс лате, еспресо тонік, оранж кава.

Адреса закладу в Черкасах

Студія десертів “La Tarte” розташована у центрі Черкас — за адресою: вул. Хрещатик, 208.

Графік роботи кав’ярні

Графік роботи студії десертів “La Tarte” в Черкасах: щодня з 08:00 до 22:00.

Ціни у кав’ярні

Скільки коштують напої в студії десертів “La Tarte” у Черкасах:

  • капучино – від 65 грн;
  • лате – 85 грн;
  • какао – 65 грн;
  • матча лате – 65 грн;
  • айс лате – 95 грн;
  • оранж кава – 110 грн;
  • мохіто – 110 грн.

Інформація про вартість десертів на сторінці закладу відсутня.

Ресторан східноєвропейської кухні “1909”

1909 – ресторан східноєвропейської кухні у відреставрованій історичній будівлі, зведеній наприкінці XIX століття на замовлення черкаського підприємця Скорини. Вона виконана в стилі модерн з елементами псевдоготики та середньовічної східної архітектури. Серед черкасців відома як “готель Слов’янський”. Коли насправді було побудовано палац, достовірно невідомо, але відлік прийнято вести від 1909 року: тоді готель вперше з’явився на сторінках довідників.

Ресторан східноєвропейської кухні “1909” у Черкасах

У черкаському палаці “Слов’янський” відкрили ресторан “1909”

Новий ресторан “1909” відкрили 21 лютого цього року. Інтер’єр закладу поєднує сучасний мінімалізм із елементами історичної архітектури. Для дизайну використали натуральні матеріали, такі як дерево та камінь. Ресторан оформили у пастельних відтінках із вкрапленням кольору марсала. Відкриті кухні та бари дозволяють гостям спостерігати за процесом приготування страв. Інколи у ресторані влаштовують вечори живої музики, творчі мастер-класи та бранчі, на яких презентують нові страви.

Бренд-шефом закладу є вірменин, який працював у різних ресторанах світу, зокрема тому, що має зірки Мішлен.

Меню ресторану “1909”

У ресторані з 8 до 13 години подають сніданки. Зранку пропонують скуштувати: панкейки із стратчателлою та слабосоленою фореллю, вівсянку з яйцем пашот, бенедикт з фореллю або з ростбіфом, круасан з мортаделлою, авокадо тост, яєшню по-східному. А для тих, хто полюбляє снідати солодкими стравами – сирники з вишневим компоте та круасан із малиновим джемом. Також гості можуть скомпонувати сніданок із продуктів у меню самостійно. Зранку відвідувачів пригощають кавою “по-східному”, її готують на гарячому піску.

Далі у меню пропонують закуски та сім салатів. Зокрема це тартар з яловичини, бурата зі шпинатним песто, карпачо з яловичини, тартар із лосося, а також – салат із копченим курчам, із морепродуктами, з ростбіфом та попкорном із кіноа, зелений салат із копченою фореллю.

На перше можна скуштувати курячий бульйон, рибний суп з лососем та креветками, окрошку з креветкою або з куркою.

Серед основних страв: бургер із мармуровою яловичиною, копчена качина ніжка Конфі, яловичі щічки, пряне Каре телятини, лимонне курча, сібас на вуглях, витримана форель з овочами та лангустини у винному соусі. Також на вибір є чотири види стейків.

На десерт у ресторані готують мініпончики з ванільним кремом, медовик з сорбетом із вишні, Шу з манговим сорбетом, чізкейк-пахлава, гарячий сінабон із солоною карамеллю та фірмовий десерт “1909”.

У закладі є дитяче меню, однак у ньому лише чотири позиції: орзо з вершковим маслом, картопля фрі, нагетси та мітболи з картопляним пюре.

Із напоїв у 1909 можна замовити каву, чаї, соки, мілкшейк та лимонад. А також алкогольні напої – вина, коктейлі, віскі, горілка, джин, текіла, коньяк, бренді, ром, лікери та пиво.

Адреса закладу в Черкасах

Ресторан “1909” розташований у центрі Черкас — за адресою: вул. Остафія Дашковича, 20.

Графік роботи ресторану

Графік роботи ресторану “1909” в Черкасах: щодня з 08:00 до 22:00.

Ціни у ресторані

Скільки коштує поїсти в ресторані “1909” в Черкасах:

  • сирники – 150 грн;
  • салат із копченим курчам – 260 грн;
  • салат з морепродуктами – 350 грн;
  • гаспачо – 160 грн;
  • копчена качина ніжка Конфі з картопляним пюре – 440 грн;
  • пряне каре телятини – 590 грн;
  • сібас на вуглях – 670 грн;
  • стейк рібай – 360 грн;
  • медовик з сорбетом з вишні – 210 грн;
  • вино – від 110 грн.

Доставка піци та суші “Хо food”

Хо food – нова доставка піци, суші та норі шаурми у Черкасах.

Доставка піци та суші “Хо food” у Черкасах

У Черкасах запрацювала доставка піци та суші “Хo Food”

Хо food пропонує 11 різновидів піци: Креветочка, Папероні, Цезар, М’ясна, Пікантна, Чіз, Мюнхенська, Домашня, Гавайська, 4 сири. Зазначимо, що вага кожної становить від 500 до 750 грам.

Із ролів до замовлення доступні Філадельфія та Макі з креветкою, вугрем та лососем, а також із різними начинками Чіз, Дракон, Футомак, роли Боніто у стружці копченого тунця та Фрі роли.

Крім того, у закладі можна замовити норі шаурму п’яти видів: з креветкою та сніжним крабом, нагетс або з куркою в панко, з лососем або лососем, тунцем та вугрем. Ще у меню є онігірі та суші хот-дог із креветкою або з лососем. А також закуски – курячі крила, нагетси та сирні палички.

Пити доведеться обирати серед газованих напоїв та соку.

Адреса закладу в Черкасах

Заклад “Хо food” розташований у мікрорайоні Митниця — за адресою: вул. Припортова, 18.

Графік роботи ресторану

Графік роботи доставки “Хо food” в Черкасах: щодня з 10:00 до 21:00.

Ціни у ресторані

Скільки коштують страви від “Хо food” в Черкасах:

  • піца Креветочка – 225 грн;
  • піца Цезар – 160 грн;
  • піца 4 сири – 165 грн;
  • піца Гавайська – 160 грн;
  • онігірі з лососем – 80 грн;
  • рол філадельфія з лососем – 145 грн;
  • чіз з креветкою – 160 грн;
  • дракон золотий – 240 грн;
  • норі шаурма з лососем , тунцем та вугрем – 270 грн;
  • суші хот дог з лососем – 250 грн.
  • pepsi (0,5 л) – 30 грн.

Ресторан карпатської кухні “Хвоя”

Hvoya – ресторан карпатської кухні у парку Сосновий бір. ​Раніше на цій локації був розташований кафетерій під назвою “Вітерець”. Він функціонував до 2000-х років. Після цього заклад не працював понад 15 років і перебував у аварійному стані. У 2024 році тендер на оренду та реконструкцію цієї будівлі було оголошено. На початку 2025 року новий заклад відкрив свої двері для відвідувачів.

Ресторан карпатської кухні “Хвоя” у Черкасах

У черкаському парку “Сосновий бір” відкрили ресторан “Хвоя”

Новий заклад пропонує відвідувачам насолодитися природою та спокоєм, не покидаючи міста. Його інтер’єр з природних матеріалів та кольорів, що нагадують лісову тематику, гармонійно вписується у навколишній ландшафт. Панорамні вікна, дерев’яна стеля та підвісні світильники у вигляді шишок і намиста – ізюминки дизайну.

Меню ресторану “Хвоя”

Фірмові страви закладу Хвоя: банош, деруни, вареники з горохом та м’ясом, з картоплею та печінкою, капустою та білими грибами, а також з вишнею.

У меню є кілька салатів, зокрема “Шухи”, з качкою та яблуком, “Гульський” – овочі на шубі з бринзи, Олів’є з фореллю та ікрою. Серед перших страв бограч, бульйон із куркою та зупа з білими грибами. На основне пропонують стейк зі свинини, бургер із картопляними діпами, котлету по-київськи, телячі медальйони з ягідним соусом, язик телячий запечений з грибами горіхами та чорносливом, качка з хмільною вишнею, котлети з судака, короп смажений.

До 14:00 години у закладі можна замовити бізнес-ланч, що включає бульйон з куркою, вареники з картоплею та печінкою, чіабату.

На десерт пропонують сирники, десерт “Шишка” і медовик. Напій доведеться обирати між соком та газованими напоями.

Страви можна замовити також на доставку.

Адреса закладу в Черкасах

Ресторан “Хвоя” розташований у черкаському парку Сосновий бір.

Графік роботи ресторану

Графік роботи ресторану “Хвоя” в Черкасах: щодня з 10:00 до 22:00.

Ціни у ресторані

Скільки коштує поїсти в ресторані “Хвоя” в Черкасах:

  • сирники зі сметаною та варенням із шишок – 190 грн;
  • зупа  – 180 грн;
  • бограч – 190 грн;
  • салат із качкою та яблуком – 270 грн;
  • стейк зі свинини з цибулею та соусом – 260 грн;
  • телячі медальйони з ягідним соусом – 390 грн;
  • банош – 150 грн;
  • деруни зі сметаною – 140 грн;
  • вареники з капустою та білими грибами – 150 грн;
  • вареники з вишнею – 140 грн.

Лаунж-бар “Bassiani”

Bassiani – оновлений лаунж-бар із європейською кухнею, авторськими коктейлями та кальянами на другому поверсі ТРЦ “Хрещатик Сіті”. Це місце для вечірок у супроводі музики від DJ. Час від часу тут організовують тематичні вечори, а в обід у закладі готують бізнес-ланчі.

Лаунж-бар “Bassiani” у Черкасах

У Черкасах оновили лаунж-бар “Bassiani”

Заклад працює з травня минулого року, але у лютому його оновили разом із меню. Лаунж-бар оформлений у темних відтінках, з поміж яких виділяються м’які червоні дивани та неонове світло. Ваssiani має літню терасу на балконі ТРЦ.

Меню лаунж-бару “Bassiani”

У меню є вісім салатів, однак три з них – це цезарі з куркою, креветкою або лососем. А також салат із прошуто та дор-блю, грецький, з лососем та з сезонних овочів. У закладі готують чотири види бургерів: Чіз, Чікен, Black та Фірмовий.

З м’ясних страв пропонують ковбаски гриль, стейк зі свинного ошийка, качину грудку під вишневим соусом або біфштекс. Крім того, у меню є чотири види пасти: карбонара, неро з морепродуктами, кватро формаджи, фетучіні з куркою та білими грибами.

Серед безалкогольних напоїв у закладі можна обрати каву, чай, лимонади, соки, газовані напої. З алкоголю у меню понад 30 позицій коктейлів та шотів: Charlie, Americano, Black Cherry Sour, White Lake, PornStar Martini, Маргарита, Manhattan, Old fashioned, Cosmopolitan, Whiskey Sour, Apple Sour, Negroni, Aperol Spritz тощо. А також пиво, віскі, горілка, лікери, джин, бренді, текіла, ром, вино та ігристі вина.

Адреса закладу в Черкасах

Лаунж-бар “Bassiani” розташований у центрі Черкас — за адресою: вул. Остафія Дашковича, 20.

Графік роботи лаунж-бару

Графік роботи лаунж-бару “Bassiani” в Черкасах: щодня з 12:00 до 23:00.

Ціни у лаунж-барі

Скільки коштує поїсти в лаунж-барі “Bassiani” в Черкасах:

  • салат із прошуто та дор блю – 280 грн;
  • цезар із креветкою – 220 грн;
  • салат з лососем – 300 грн;
  • чізбургер – 250 грн;
  • стейк зі свинного ошийка – 140 грн;
  • смажений лосось – 150 грн;
  • паста карбонара – 200 грн;
  • паста неро з морепродуктами – 300 грн;
  • коктейль Cosmopolitan – 200 грн;
  • коктейль Whiskey Sour – 250 грн;
  • вино – від 90 грн.

Ресторан “Dofamine”

Dofamine новий ресторан у мікрорайоні Митниця навпроти ТРЦ “Дніпро Плаза”. Раніше у його приміщенні був ресторан “Адмірал”.

Ресторан “Dofamine” у Черкасах

У Черкасах на Митниці відкрився ресторан “Dofamine”

Простір оформлений у поєднанні сірих та бежевих кольорів з акцентами на синьому та оранжевому. У ресторані переважають м’які масивні меблі. На стінах увагу привертають великі картини та золоті світильники. Бенкетна зала вміщує до 45 осіб. У закладі є дитяча кімната зі скляними стінами та дитяче меню.

Меню ресторану “Dofamine”

Серед салатів на вибір пропонують: з лососем, цезар з куркою, салат із тунцем, салат із телятиною, з грушею та хамоном, з руколою та пармезаном.

На перше у Dofamine готують: бульйон курячий з локшиною, солянка, борщ із реберцями, бограч. Щодо гарячих закусок: курячі крила, сир фрі, судак з хрусткою скоринкою, нагетси курячі, цибулеві кільця, печінка з яблуками, млинці з грибами та цибулею, лаваш з сиром.

У меню є чотири види бургерів та три боули, паста карбонара. П’ять пателень: з куркою Чілі; з мисливськими ковбасками та печерицями; зі свининою, ковбасками, капустою тушкованою та печерицями; м’ясо по-баварськи, свинина по-домашньому, фрікасе з телятини.

У ресторані готують страви з риби: стейки з сома, коропа, лосося, тунця та три позиції судака. А також страви на грилі: шашлик із ошийка, з телятини, з курки, стейк з телятини та з ошийка, люля кебаб реберця.

Попити у закладі можна узвар, сік, газовані напої, чай, каву, какао, молочний коктейль, лимонад чи глінтвейн. А також безалкогольні коктейлі: Лате сінабон, Піна Колада, Мохіто та Грінч.

З алкогольних коктейлів можна замовити: Лонг Айленд, Апероль, Маргарита, Віскі сауер, Негроні, Олд фешн, Джин Тонік, Еспресо Мартіні, Хіросіма. А також пиво, горілку, бренді, коньяк, ігристі вина, українські вина та з інших країн.

Заклад працює на доставку з 11:00 до 20:00.

Адреса закладу в Черкасах

Ресторан “Dofamine ” розташований у мікрорайоні Митниця — за адресою: вул. Припортова, 22.

Графік роботи ресторану

Графік роботи ресторану “Dofamine” в Черкасах: щодня з 11:00 до 23:00.

Ціни у ресторані

Скільки коштує поїсти в лаунж-барі “Dofamine ” в Черкасах:

  • салат грецький – 183 грн;
  • цезар із куркою – 204 грн;
  • салат з тунцем – 258 грн;
  • солянка – 187 грн;
  • борщ з реберцями – 150 грн;
  • чізбургер – 215 грн;
  • пательня зі свининою, ковбасками, капустою тушкованою та печерицями – 249 грн;
  • стейк із сома – 124 грн;
  • стейк з лосося – 426 грн;
  • шашлик з ошийка – 265 грн;
  • реберця свинячі – 315 грн;
  • чізкейк – 135 грн;
  • коктейль Лонг-Айленд – 195 грн;
  • коктейль Маргарита – 150 грн;
  • вино – від 40 грн.

Пекарня “Bakery”

Bakery – мережа популярних черкаських пекарень продовжує розширюватися. Так черговий заклад відкрили на вулиці Сумгаїтській.

Пекарня “Bakery” у Черкасах на вулиці Сумгаїтській

У Черкасах відкрили ще одну пекарню “Bakery”

Меню пекарні “Bakery”

Періодично меню оновлюють, тому з’явилися піци з новими смаками: Домашня, З базиліком та мисливськими ковбасками, Рукола-прошуто. Крім них, у Bakery виготовляють до 30 видів піци: як класичні, так і авторські.

У закладі широкий асортимент власної випічки: печиво, шоколадні брауні, горішки зі згущенкою, мафіни, слойки, маківник, сінабони, круасани, булочки, пиріжки, рулети.

Із гарячих напоїв пропонують яблучний пунш, чай малина-смородина або імбир-цитрус, апельсиновий какао, каву та матчу, заварні чаї. Серед холодних напоїв – лимонад, смузі, фреші, молочні коктейлі, холодна кава, компот.

Адреса закладу в Черкасах

Нова пекарня “Bakery” розташована за адресою: вул. Сумгаїтська, 10Б.

Графік роботи ресторану

Графік роботи пекарні “Bakery” на вулиці Смілянській в Черкасах: щодня з 10:00 до 20:00.

Ціни у ресторані

Скільки коштує поїсти в пекарні “Bakery” в Черкасах:

  • піца Гавайська – 139 грн;
  • піца Цезар – 159 грн;
  • піца Пепероні – 149 грн;
  • піца М’ясна – 159 грн;
  • пиріжок із куркою та грибами – 20 грн;
  • сосиска в тісті – 26 грн;
  • мафін сирний – 18 грн;
  • слойка з яблуками – 45 грн;
  • оранж-кава – 65 грн;
  • яблучний пунш – 69 грн.

Піцерія “Fonte.Che”

Fonte.Che – нова піцерія неподалік Кривалівського ринку. Однак тут готують не лише піцу, але й власну випічку та десерти. Заклад має кілька столиків у середині, невелику літню терасу, а також працює на доставку.

Піцерія “Fonte.Che” у Черкасах

У Черкасах з’явилася нова піцерія “Fonte.Che”

Інтер’єр піцерії оформлений у стилі лофт із елементами скандинавського мінімалізму. Прості дерев’яні столи й м’які темно-сірі диванчики, розташовані уздовж великих вікон, аби гості могли дивитися на вулицю. Зверху висять лампи Едісона з тепло-жовтим світлом. Сірі бетонні стіни та дерев’яна підлога оздоблені декоративними шестикутниками, що нагадують бджолині соти. Також у закладі є барна стійка та вітрина-холодильник для десертів.

В асортименті Fonte.Che 11 піц: Маргарита, 4 сири, Ді Парма, Пепероні, Капрі з куркою та грибами, Гавайська, Горгонзола, 4 м’яса, Цезар, Диявола та Туна.

Також у закладі готують Патті Філо з сиром та зеленню і з м’ясом (це випічка з тонких листів тіста філо, які змащують маслом або олією, а потім заповнюються начинками, – ред.). Водночас круасани та пончики тут наповнюють солодкими начинками: шоколадом, малиновим джемом із кремом, з грушею та солоною карамеллю.

Серед десертів у меню пропонують торти наполеон, київський, п’яна вишня, моцарт, медовик, десерти червоний оксамит та кучерявий пінчер із вишнею, тістечка картопля, мурашник і гарбузик, тарт “фундук-карамель”.

Із напоїв у меню є холодна та гаряча кава, оранж-кава, какао, соки, лимонади та чаї.

Адреса закладу в Черкасах

Нова піцерія “Fonte.Che” розташована у Черкасах за адресою: вул. Благовісна, 302.

Графік роботи ресторану

Графік роботи піцерії “Fonte.Che” в Черкасах: щодня з 08:00 до 21:00.

Ціни у ресторані

Скільки коштує поїсти в піцерії “Fonte.Che” в Черкасах:

  • піца Маргарита – 139 грн;
  • всі інші піци – 179 грн;
  • салат цезар – 150 грн;
  • Патті Філло – 55 грн;
  • круасан на маслі з начинкою з груші та солоної карамелі – 45 грн;
  • круасан з малиновою начинкою та кремом – 40 грн;
  • флет вайт – 56 грн;
  • раф – 64 грн;
  • оранж-кава – 60 грн;
  • еспресо-тонік – 60 грн.

Анастасія Бут

Читайте також: Хто створив черкаські мозаїки? Пошуки авторів, дат та назв.

Подобаються наші статті? Долучайтеся до Клубу донаторів “18000”! Оформлюйте щомісячну підписку за посиланням і розвивайте регіональну незалежну журналістику разом із нами.

коментарі
3 Коментарі
  1. Ознайомився з статтею і так захотілося відвідати всі ці заклади: десять вечорів відпочинку і до наступного року зуби на поличку. Ціни для простого народу..

  2. Не переймайся друже. Заходь поїсти .

  3. Ішов 4 рік виснажливої війни, й десятками відкриваються нові й нові ресторани.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *