“Що неправильно?” – Скічко про приїзд Зеленського під вибори

Фото – ОП

Голова Черкаської ОДА не вважає, що приїзд Володимира Зеленського у Канів і Золотоношу перед днем голосування на довиборах до парламенту є порушенням.

Про це він розповів під час ефіру на “18000”.

Журналісти поцікавилися, як Скічко оцінює проведення виборів на 197 окрузі, під час яких повідомляли про численні порушення та застосування адмінресурсу.

– Ми бачили цифри – це шалений відрив (21% – ред.). Після цього жоден учасник не пішов оскаржувати результати, жодного позову не було. Це говорить про те, що всі учасники прийняли перемогу кандидата. Кожні вибори заявляють про певні порушення. Я вважаю, що перемога Войцехівського є абсолютно беззаперечною. Про це говорять цифри.

Щоб давати оцінки порушенням, треба розбиратися по кожному окремому прикладу. Але вони не мали системного характеру і не змінили хід виборів, як таких. Сфальсифікувати 25% голосів? Ви в це вірите? – сказав Скічко.

Щодо застосування партією влади адмінресурсу і приїзду Зеленського, Скічко сказав таке:

– Що таке адмінресурс? Якщо примушують бюджетників за когось голосувати, я вважаю, що це дійсно порушення. Але такого не було. Я не чув такого. Я таких команд не давав.

Що стосується приїзду президента. Команда президента приїхала в Золотоношу відкривати басейн і там знаходиться мер Золотоноші. Це логічно? А щодо Канева. Команда президента має проект “Велике будівництво”. Я особисто докладав зусиль, щоб Будинок культури був добудований. Політична партія “Слуга народу” має відношення до програми “Велике будівництво”, і є кандидат від “Слуги народу”, який іде на вибори. “Слуга народу” – пропрезидентська партія. Кандидат йде від пропрезидентської партії. Що неправильно? Пропрезидентський кандидат стоїть біля президента. В чому нонсенс? – сказав Скічко.

Нагадаємо, 31 жовтня минулого року у межах 197 виборчого округу відбулися довибори до парламенту. Перемогу здобув висуванець партії “Слуга народу” мер Золотоноші Віталій Войцехівський.

Перед виборами, 20 жовтня, в область приїздив Володимир Зеленський. У супроводженні Войцехівського він побував у Каневі та Золотоноші.

У день голосування організації, які спостерігають за виборами ОПОРА та “Чесно”, а також кандидати-учасники процесу повідомляли про численні порушення зі сторони провладної партії. Однак у поліції можливий підкуп виборців не розгледіли.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.