Систему теплопостачання потрібно перепроєктувати до початку опалювального сезону, – Мінвідновлення

ТЕЦ

Рішення з перепроєктування системи теплопостачання потрібно запровадити до наступного опалювального сезону через намагання росіян знищити генерацію в Україні.

Про це поінформували у пресслужбі Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

“Стратегія росіян на знищення генерації створює новий виклик для теплокомуненерго – перебрати на себе споживачів, яких обслуговують ТЕЦ, і перепроектувати систему, у межах можливого, до початку опалювального сезону 2024/2025”, – йдеться у повідомленні.

Сфокусуватися планують на модернізації та децентралізації потужностей.

Водночас Державне агентство відновлення працює над зведенням захисту від дронів та ракет на 22 електропідстанціях. На більшості – вже зведенні укриття від дронів. Як зазначається, завдяки цьому кілька прифронтових регіонів досі з електрикою, навіть попри щоденні удари.

– У світі немає готових рішень для захисту обʼєктів енергетики, окрім засобів ППО. Ті проєкти будівництва, які втілюють зараз – розробляли разом з українськими, американськими, британськими, японськими та німецькими військовими та енергетиками з нуля. Перед початком будівництва погоджували з Генштабом ЗСУ, ДСНС та НЕК “Укренерго”, – інформують у Мінвідновлення.

Паралельно опрацьовують питання альтернативних джерел – газотурбінних електростанцій та когенераційних установок.

Нагадаємо, Трипільську ТЕС, яка постачала електроенергію в Черкаську область, знищили під час масованої ракетної атаки по Україні у ніч на 11 квітня. Для удару росія використала нову крилату ракету Х-69.

Читайте також: Трипільська ТЕС, яка давала світло і для Черкащини, може бути відновлена, але потрібний захист від ракет.

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *