Тариф на воду не підвищили: в Кабміні це рішення назвали “неприйнятним”

вода, водопостачання, кран

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення не зросли з 1 липня. Прем’єр-міністр України назвав це рішення “неприйнятним”.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у своєму телеграмі.

“Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ухвалила рішення підвищити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Рішення не прийнятні. Рішення не погоджені з урядом. Під час війни ми маємо діяти єдиною командою, особливо в таких чутливих сферах як енергетика та тарифоутворення”, – написав Шмигаль.

Він зауважив, що “непогоджені рішення НКРЕКП йдуть у розріз із політикою уряду”. Додав, що міністр енергетики і міністерству інфраструктури доручив провести додаткові консультації з НКРЕКП щодо можливості перегляду таких рішень.

Нагадаємо, вартість послуг 34 водоканалів країни з 1 липня мали зрости в середньому на 32 %. Підвищити тарифи регулятора закликали водоканали.

Як писав “18000“, із червня цього року вартість центрального водопостачання в Черкасах мала зрости до 17,35 за куб м. Водовідведення також мало здорожчати до 14,29 грн за куб. м.

Оперативна інформація про Черкаси та область. Підписуйся на вайбер-канал “18000”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Бондаренко! А как же Новая Пакость!?

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *