Тренкін задекларував 250 тисяч доларів дружини

Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін подав електронну декларацію за 2022 рік.

У документі він вказав, що протягом року отримав від міської ради 1 042 876 гривень зарплати, ще 31 235 гривень зарплати від ЧДТУ, а також 31 428 пенсії.

Також Тренкін вказав право на користування двома люксовими автівками BMW X7 та MERCEDES-BENZ S 400, які записані на його водія Василя Монастирецького.

Видання 18000 випускало розслідування про автопарк Тренкіна. Його можна переглянути нижче.

У декларації Тренкін вказав, що його дружина Марія отримала дохід від зайняття підприємницькою діяльністю у сумі 4 985 000 гривень та зберігає в готівці 250 000 тисяч доларів та 140 000 тисяч гривень. Водночас сам Юрій Васильович зберігає 200 000 доларів.

Зазначимо, що НАЗК відкрив реєстр декларацій 11 грудня 2023 року. Тепер публічні особи повинні подати електронні декларацій про свій майновий стан: за 2021-2022 роки – до кінця січня, за 2023-й – до кінця квітня цього року.

Видання “18000”, як і до початку великої війни, продовжує моніторити змінити у майнових статках декларантів, що пов’язані з Черкащиною. Ми публікуватимемо важливу інформацію із декларацій за попередні роки, яка з’явилася тільки зараз.

Також читайте: Куратор опзж Черкащини отримує кожного місяця 161 тис. грн пенсії.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
3 Коментарі
  1. Які ,,бідні наші депутати. Вони всі ,,інваліди”. І як вони можуть працювати. І як вони всі змогли оформити інвалідність? А військові – контужені,важко ранені-це не інваліди,бо в них немає здоров’я і грошей,щоб хабаря дати.

    1. Ту мафию “Бондаренко и Ко” на войну нафиг отправить надо…Но бабло всё решает…увы

  2. Я б этого СЫРУНА “инвалида” отправил бы на нолевую позицию..а Карася в разведку к оркам послал..Но законы у нас такие что воевать могут лишь обычные люди и с сельской местности..А барыги и эти “инвалиды” СЦИКУНЫ!!!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *