У Черкасах продають три сотки за мільйон. Раніше “18000” писав про самозахоплення подібних ділянок

Вимірювання землі

Департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради виніс на продаж земельні ділянки у центрі міста. Йдеться про майже три сотки на перехресті вулиць Благовісної та Байди Вишневецького. Аукціон має відбутися за місяць.

Така інформація міститься у системі “Прозорро.Продажі”.

Згідно з оголошенням про продаж земельної ділянки, її цільовим призначенням є будівництво й обслуговування адміністративних та офісних будівель. Нині тут – зелена зона, а ділянка сформована у межах червоних ліній. 

Оголошенням передбачено внесення гарантійного внеску учасниками закупівлі у розмірі 30 % від стартової вартості ділянки. Оцінена вона у трохи більше 1 млн гривень.

Зазначимо, що раніше стало відомо про “захоплення” подібних за розміром ділянок особами, наближеними до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Вони збудували декілька комерційних об’єктів без дозвільних документів. Попри це більшість депутатів міської ради проголосували про надання відповідних ділянок в оренду без проведення торгів вже після того, як на них з’явилися об’єкти нерухомості. Це є порушенням чинного містобудівного законодавства. 

Цей матеріал було підготовлено журналістом ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» у межах проєкту «Медіа та громадянське суспільство задля демократизації та доброго врядування в Євразії», що фінансується Міністерством зовнішніх справ Королівства Норвегії та втілюється Інститутом висвітлення війни та миру. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю ГО «Черкаська інформаційна агенція 18000» i не відображає погляди Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру»

Також читайте: Стратегічне розслідування черкаських правоохоронців закінчилось усним зауваженням.

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі
2 Коментарі
  1. Скільки ще буде деребан землі тими хто при владі ??? для воїнів землі немає а для мера і його оточення так? Потрібно з цим закінчувати бо скоро взагалі не залишиться землі.

  2. Що вибрали те й маємо

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *