У Черкаській області вже 33 інноваційні школи

Вчителька

У мережі інноваційних шкіл нині 33 освітні заклади Черкащини. 11 з них обрали цьогоріч під час конкурсного відбору.

Про це розповів начальник обласного управління освіти та науки Валерій Данилевський, повідомили в пресслужбі Черкаської ОДА.

Як він зауважив, обласну цільову програму “Інноваційні школи Черкащини” в регіоні започаткували у 2016 році. Її аналогів немає в Україні.

– Школи до обласної програми доєднують після попереднього конкурсного відбору, – пояснив Валерій Данилевський. – Відбувається захист-презентація від представників закладів освіти. Цьогоріч участь брали 16 шкіл із 13 тергромад. Із них – 11 закладів стали учасниками проєкту.

Серед досягнення учнів і вчителів інноваційних шкіл області, зокрема:

  • призові місця у чемпіонатах і фестивалях із ЛЕГО на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Вони ввійшли у перелік кращих 20 з-понад сотні команд світу;
  • команда Черкаської гімназії № 9 імені О. М. Луценка минулоріч посіла призові місця в міжнародних змаганнях із робототехніки Robotiada;
  • результативність у всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України;
  • педагоги інноваційних закладів є авторами (співавторами) восьми підручників і 44 посібників. А ще – експертами програм і методичних матеріалів.

Як писав “18000“, три заклади освіти Черкас потрапили до програми “Інноваційні школи Черкащини”.

Також читайте: У школах Черкащини масштабується національний проєкт фізичного виховання. Триває голосування за талісман.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *