Зоомагазин Леопольд

У Голика знайшли переписку з підрядником, який мав будувати “президентський садок” у Черкасах

У телефоні ідеолога “Великого будівництва” Юрія Голика знайшли листування з колишнім власником будівельної компанії СК “Стройінвест”, яка отримала від держави понад 4 мільярди гривень на різні роботи, зокрема – і в межах “Великого будівництва”.

Про це йдеться у матеріалі Bihus.Info.

Журналісти Bihus.Info з’ясували, що у телефоні консультанта “Великого будівництва” Юрія Голика знайшли листування з ще одним великим підрядником, який почав дуже активно отримувати державні замовлення на Дніпропетровщині саме після приходу туди команди Резніченка-Голика.

Ідеться про компанію СК “Стройінвест”, власником якої довгий час був (і, ймовірно, фактично лишається і зараз) бізнесмен Денис Островський. З 2016 року і до сьогодні фірма отримала від держави майже 4.5 мільярди гривень на роботи на цілій низці об’єктів.

Відтворюючи хронологію подій, журналісти прийшли до висновку, що в випадках, коли відправник говорив Островському про потенційні майбутні субвенції, “Стройінвест” в майбутньому дійсно отримував або додаткові кошти на роботи, або перемоги на тендерах.

Нагадаємо, у 2020-му з подачі президента Володимира Зеленського садочок був включений у програму “Велике будівництво”. Його мали почати будувати ще у 2020-му році на Митниці, проте не змогли це зробити. Тодішній глава області Олександр Скічко пояснив це “бюрократичними процедурами”. У 2021-му тендер виграв ТОВ “СК “Стройінвест”.

До цього СК “Стройінвест” займався реконструкцією будинку культури в Каневі теж в межах “Великого будівництва”. На 2022 рік сума платежів за роботи там склала понад 131 мільйон гривень. Кошти на нього перераховувалися навіть після початку великої війни.

Будинок культури відкривали під довибори на 197 окрузі. Туди приїздив Володимир Зеленський. Детально про історію реконструкції “18000″ писав ТУТ.

СК “Стройінвест” зареєстроване в Дніпрі із 2014 року. До вересня 2019-го року керівником підприємства був підприємець Денис Островський. ЗМІ пов’язують його із Геннадієм Корбаном, також місцеві видання називають його “скандальним“.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *