
На Монастирищині відкрили меморіальні дошки ще трьом воїнам
У селі Княжики Монастирищенської громади відкрили ще три меморіальні дошки на честь полеглих захисників.
Про це повідомили на сторінці громади у фейсбук.
Пам’ятні знаки відкрили на честь трьох захисників:
- Сергія Прищіпка;
- Дениса Козиренка;
- Володимира Сліпенького.
Нагадаємо, що у Черкасах завершують поховання на Алеї героїв через нестачу місць: військових ховатимуть на новому меморіальному кладовищі
Читайте також: В Умані відкрили меморіальну дошку загиблому військовому.
Читайте новини Черкас та області – актуальна інформація щодня. А ще відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди «18000» – у нашому інстаграмі


