У громаді на Черкащині відкрили меморіальні дошки ще трьом полеглим захисникам

меморіальні дошки

На Монастирищині відкрили меморіальні дошки ще трьом воїнам

У селі Княжики Монастирищенської громади відкрили ще три меморіальні дошки на честь полеглих захисників.

Про це повідомили на сторінці громади у фейсбук.

Пам’ятні знаки відкрили на честь трьох захисників:

Нагадаємо, що у Черкасах завершують поховання на Алеї героїв через нестачу місць: військових ховатимуть на новому меморіальному кладовищі

Читайте також: В Умані відкрили меморіальну дошку загиблому військовому.

Читайте новини Черкас та області – актуальна інформація щодня. А ще відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди «18000» – у нашому інстаграмі

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини