У мерії не знають, скільки орендар платить за ділянку під Замковим узвозом

Фото: Сергія Криниці

Черкаська міська рада не має інформації про те, яку суму орендної плати перераховує орендар земельної ділянки за адресою Гагаріна, 60. 

Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит редакції “18000”.

Ділянка площею 0,5 га розташована біля підніжжя Замкової гори. Саме на ній планують житлову висотну забудову, проти якої активно виступають жителі Черкас.

Офіційний забудовник – ПП “Надія”, афілійоване з бізнесовою родиною Казарянів, водночас орендарем ділянки з 2007 року є ПП “Агропром-1992”, яке контролює відомий у місті будівельник Бурський.

В офіційній відповіді мерії на запит “18000” зазначають, що ПП “Агропром-1992” орендує ще низку ділянок у місті і, відповідно, орендний платіж сплачує єдиною сумою, а інформації стосовно структури цього платежу у чиновників немає. Водночас вони зауважують, що боргу за оренду ПП “Агропром-1992” немає.

Нагадаємо, Черкаська окружна прокуратура вивчає питання виділення земельних ділянок під забудову за адресами Замковий узвіз, 1 та вулиця Гагаріна, 60. Попередньо проти забудови Замкового та знесення історичних будинків мітингували небайдужі черкасці.

Причиною цьому став допис міського голови Черкас Анатолія Бондаренка в фейсбуці, який продемонстрував кінцевий варіант забудови узвозу, з якого чітко видно обмеження оглядовості на Дніпро зі скверу ім. Богдана Хмельницького. Також суттєво звужується тротуар по самому Замковому узвозу.

Хочеш читати ще більше важливих матеріалів?
Підтримай незалежний журналістський проект «18000»

DONATE 

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.