У справі загибелі Андрія Лясова допитали 2‐річну дитину

Серед допитаних у справі загибелі 7‐річного Андрія Лясова – батьки та рідні хлопця, а також сусіди, медики та освітяни. Загалом це близько 130 людей.

Про це на пресбрифінгу повідомив начальник слідчого управління ГУНП Євген Рогачов.

Зокрема, за його словами, було допитано 2‐річну Єлизавету, яка є сестрою загиблого хлопчика.

Як повідомив обласний прокурор Олександр Воронін, така слідча дія відбувалася вперше.

- Дитині менше трьох років, ми спеціально залучали психологів. І шляхом малюнків було проведено допит, таких аналогів ще не було. її покази є у матеріалах кримінального провадження, – зазначив Воронін.

Натомість Рогачов повідомив, що також було досліджено мобільні телефони батьків, а також діда та баби загиблого хлопчика. Окрім того, правоохоронці оглянули і житло Андрія Лясова, аби дослідити умови проживання його, а також молодшої сестри.

- Органами державної профілактики проведено огляд. Згідно з комісійними висновниками, перебування молодшої сестри Андрія Єлизавети є безпечним. Інформація, що там жахливі умови перебування дитини, не відповідають реальним обставинам, – запевнив Рогачов.

Як повідомляв «18000», учора представники прокуратури та поліції повідомили результати двох судово‐медичних експертиз у справі загибелі Андрія Лясова. Хлопчик потрапив у лікарню 27 серпня, а помер – 5 вересня, так і не прийшовши до тями.

Також новини «18000» є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

По темі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *