Уряду доручили створити умови, що спростять людям встановлення сонячних панелей та акумуляторів

Генератор

Фото lutsk.rayon

Рішенням Ставки уряду України доручили розробити умови, що спростять для людей встановлення сонячних панелей та акумуляторів.

Про це йдеться у зверненні президента країни Володимира Зеленського.

За його словами, умови мають передбачати податкові та митні пільги, спеціальні кредитні програмами.

Зеленський також очікує від уряду стратегії розвитку відновлюваної енергетики та розподіленої генерації на рівні держави.

“Усі громадські та адміністративні будівлі мають бути обладнані енергоощадними технологіями. Сонячні панелі, смартлічильники та установки зберігання енергії якнайшвидше мають з’явитися в кожній школі, у кожній лікарні. Обласним військовим адміністраціям доручили проконтролювати це на місцевому рівні”, – зазначив президент.

Володимир Зеленський зауважив, що країна готується до наступного опалювального сезону. Триває відновлення того, що можна відновити, будують комплексний захист зі інженерних споруд, систем РЕБ та ППО.

Нагадаємо, на Черкащині також триває підготовка до нового опалювального сезону. Критичну інфраструктуру забезпечують генераторами та когенераційними установками. Про це розповідав під час брифінгу начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Також читайте: “18000” підготував добірку та огляд обладнання, що допоможе черкащанам залишатися зі світлом: повербанк, зарядна станція, генератор, сонячні панелі.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *