«Вічне» питання із стелою про любов до Черкас мають невдовзі вирішити

Фото – Про все

Черкаський міськвиконком розглядає вирішення питання встановлення напису «Я люблю Черкаси». Сьогодні його перенесли до появи візуалізації встановлення стели.

За словами начальника управління вуличної інфраструктури Сергія Отрешка, наразі розглядається два місця для встановлення стели: парк «Молодіжний» (біля Долини троянд), або ж набережна на Митниці.

Отрешко додав, що стан конструкції «не новий, але придатний для експлуатації». Він також запропонував провести «косметичний ремонт» літер.

Натомість очільник КП «Дирекція парків» Сергій Рубан зазначив, що слід також провести роботи з посилання стійкості і парусності стели.

Врешті заступник міського голови Сергій Тищенко, який головує на засіданні, попросив підготувати візуалізацію стели і вже після цього ухвалювати рішення про її розміщення.

Як повідомляв “18000”, уперше про встановлення цієї стели заговорили у 2016 році, коли на її виготовлення виділили понад 300 тисяч гривень, але місце встановлення – “Пагорб Слави” був розкритикований.

Після цього чиновники ще кілька разів намагались визначитися з місцем для стели, втім так консенсусу і не дійшли. Виконавчий комітет ухвалив рішення про встановлення стели у “Долині троянд” ще у 2019 році, втім воно було скасоване депутатами у грудні 2020 році.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *