Зоомагазин Леопольд

Військовозобов’язаним надсилатимуть повістки поштою

військовий квиток

Кабмін під час засідання 9 липня, вівторок, упорядкував централізований друк і надсилання повісток військовозобов‘язаним поштою.

Про це пише “Українська правда” з покликанням на постанову уряду.

“Повістки, сформовані за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних, після накладання кваліфікованого електронного підпису керівника районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки або його відділу можуть: централізовано друкувати разом з описом вкладення та надсилати резервістам та військовозобов’язаним поштою з описом вкладення та повідомленням про вручення; вручати резервістам та військовозобов’язаним під час оповіщення”, – йдеться в документі.

Як зазначили в публікації, У разі формування такої повістки керівник ТЦК та СП або його відділу має накласти кваліфікований електронний підпис у день її формування.

Додамо, що централізований друк повісток здійснювати Міноборони або державні підприємства, які мають стратегічне значення для економіки й безпеки держави (в поліграфічній галузі), на підставі договорів, укладених між МОУ, призначеним оператором поштового зв’язку та відповідними державними підприємствами.

Нагадаємо, що в середині липня почнуть діяти нові правила перетину кордону. 

Моніторинг ситуації в Черкасах та Україні під час масових ракетних атак. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *