Виконком затвердив зупинки на вимогу для міжміських маршруток

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету затвердили зупинки на вимогу на міжміських маршрутах.

Нагадаємо, раніше у мережі містяни розкритикували рішення виконкому, яке зобов’язувало міжміські маршрутні автобуси, які рухаються через обласний центр, зупинятися лише на визначених зупинках. Учора Черкаська міська рада дала доручення виконавчому комітету розглянути проект рішення щодо затвердження зупинок на вимогу на міжміських маршрутах.

Але виконком так і не включив питання у порядок денний. Слідом за ним міська рада провалила голосування за скасування скандального рішення.

За словами заступника міського голови Юрія Ботнара, на ухвалення попереднього рішення були вагомі причини.

– Питання виникло не просто так. Ми хотіли і надалі хочемо упорядкувати рух для всього транспорту. Концепцією транспортної реформи передбачаємо розвантаження бульвару Шевченка від транспорту. Однією з причин такого рішення було те, що приміські маршрути по суті дублюють собою міські, але не налаштовані виконувати усіх тих правил, які місто ставить перед перевізниками, – наголосив Ботнар.

Однак він зауважив, що вони готові до внесення змін, аби заручниками ситуації не ставали жителі навколишніх сіл.

Заступник міського голови Ігор Коломоєць поцікавився, допоки приміські маршрути рухатимуться бульваром Шевченка. Також він запропонував дати доручення управлінню транспорту підготувати звернення до РДА про зміну маршруту приміських та міжміських рейсів.

Юрій Ботнар запропонував із проекту рішення виключити усі зупинки і визначити зупинки маршруток лише “за вимогою”.

Заступниця міського голови Людмила Бордунос запропонувала викласти пункт 2 скандального рішення в такому формулюванні: “Зупинку здійснювати на вимогу пасажирів на облаштованих зупинках громадського транспорту”.

Виконавчий комітет підтримав це рішення одноголосно.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *